Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester
#11
Na dzień dzisiejszy,  to tak na Wałęsę. Nie potwierdzę, nie zaprzeczę. Ani kasy nie chcę przehulać z końcem roku, ani toru na kacu nie chce mi się rozstawiać.  Cool
Odpowiedz
#12
A może Góra? rozmawiałam z panią Agnieszką - właścicielką " Parkowej Bis" - dla nas jako grupy przygotowałaby pakiet w cenie 500 zł od pary. W pakiecie mamy nocleg, bal sylwestrowy( z orkiestrą) oraz uroczyste noworoczne (późne) śniadanie. A strzelnicę może sobie załatwimy.
Odpowiedz
#13
Thumbs Up 
Ciepło! (jeśli w pokojach będzie ciepło Smile )
Odpowiedz
#14
Moim zdaniem to świetna cena. Gdzie za 250 zł otrzymamy bal + orkiestra + jedzenie + nocleg + extra śniadanie ?
Do strzelnicy z tego miejsca mamy rzut beretem. Na upartego można przez las piechotą tam dojść.

Spaliśmy tam już kilka razy o różnych porach roku. Zawsze było ok.
Odpowiedz
#15
Brawo Ela,
i mamy punkt zaczepienia. Do kiedy mamy się zadeklarować? Pytanie czy można by przedłużyć o dobę?
Tak Marcinku ciepło, idziemy w dobrym kierunku.
Odpowiedz
#16
Myślę, że na dniach trzeba się określić, zatem pozwolę sobie zapytać kto chętny na Sylwestra w Górze? ( Nie wiem jaki standard)
1. Ja i Jaro
2.Moja Halinka i Wiesio
3. Znajomi mojej Halinki i Wiesia
Ps. przedłużyć nocleg można oczywiście- my z Jarkiem jesteśmy także za tą opcją/
Odpowiedz
#17
A ile kosztuje przedłużenie o dobę i czemu tak drogo?!
Odpowiedz
#18
Powracając do tematu sylwestrowego to z ta Górą to nie wiem Sad
po pierwsze primo - co drugi w Górze to złodziej i pijak Undecided
po drugie secundo - jak zabawa będzie przednia to na sto % pójdę szukać tego złodzieja a jak znajdę to ....... różnie może być .
Ale jak taka będzie wola większości i kajdanki z różowym futerkiem przywieziecie to nie wiem ,nie wiem ...............
Odpowiedz
#19
Ale On kradnie tylko małym gryzoniom / chomiki / Wink
Faktem jest, że czas się kurczy, więc wypadałoby w tym tygodniu to ustalić. Może są jakieś inne propozycje ?
Odpowiedz
#20
Mam pomysła ! Ale do końca tygodnia dam 100% info. Jeszcze chwila cierpliwości Jarosławie, chyba że już nie da rady i trzeba działać.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sylwester 2015 Ksywa_Ela 11 9,819 10-06-2015, 08:13
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości