Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester
#21
Krzysiek. Sylwester w duchu chomika, to nie znaczy szukać /łapać chomika. Ale jeżeli Góra miałaby Nas zmusić do wiązania Cię...to proponuj mniej hardcorowe bale.  Smile
Odpowiedz
#22
Znam już szczegóły dotyczące Lądka Zdrój i Kudowy. Otóż w Lądku zabawa w kawiarni Zdrojowa - bal z orkiestrą, dwoma ciepłymi daniami, plus zimna płyta,  alkoholem i napojami bez ograniczeń od 150 do 190 zł (pani organizator uzależnia cenę od ilości jedzenia tzn. trzeciego ciepłego dania.)
Kudowa sanatorium Bristol 220 zł od osoby - trzy ciepłe dania, plus zimna płyta, plus alkohole 18% bez ograniczeń( czyli piwo, wino, słabe drinki), alkohol 40% we własnym zakresie, orkiestra.
Dodatkowo nocleg ok. 50 zł od osoby.
Myślę, że w kotlinie będzie podobnie wszędzie. Może ciut taniej będzie w Ziębicach. To taka pierwsza opcja samego balu bez strzelania w Nowy Rok.
Odpowiedz
#23
Big Grin 
Że co?! Bez strzelania w Nowy Rok? Mus strzelić choćby z korka! Smile
Odpowiedz
#24
Panowie zapytajcie się żon, czy nasz grupowy Sylwester im odpowiada, i zapytajcie się samych siebie czego mam szukać. Proszę także o wsparcie i pomysły. Nic wbrew i nic na siłę.
Odpowiedz
#25
Elu! Bardzo dobrze "błądzisz". Jest OK. Jestem za. Idę po Twoich śladach i odczuwam pozytywne wibracje. Wink
No dobra dodam coś. Jak wcześniej pisałem jestem bardziej za imprezką niż strzelaniem. Niech coś raz w roku moja połówka ma coś z życia. Liczę na dobry "Fun". Szkoda, że "wulgarno-luzacka" część starej ferajny gdzieś wybyła (Misza). Stawiam tezę, czy zabawa z Miszą ( oczywiście plus osoba towarzysząca),  nie byłaby zabawniejsza?  Rolleyes Czy nie można Go/Ich jakoś przywabić? Cool
Odpowiedz
#26
Ma być tatar wolny od tasiemca i skrzynka szampana o północy nad ranem żur .
Do dwunastej nie piję alkoholu , po cała skrzynkę szampana  zawsze tak robię .
Odpowiedz
#27
Ja dodam od siebie, że strzelanie nie jest mi tak potrzebne jak dobre towarzystwo Wink
Ale zdecydować się trzeba szybko, gdyż teraz jest okres rezerwacji i za chwilę skończą się dobre i niedrogie miejscówki...
Odpowiedz
#28
„Margarita”
Dania na ciepło:
-pierś z kurczaka faszerowana, z ziemniakami i zestawem surówek,
-bigos myśliwski z pieczywem,
-barszcz czerwony z krokietem.
Zimna płyta:
- koreczki po polsku,
- półmiski wędlin,
- sałatka jarzynowa,
- sałatka z fetą i pestkami dyni,
- jajka w majonezie,
- śledzie,
- pieczywo.
Poza tym:
Dla każdego lampka szampana o północy.
Domowe ciasta oraz owoce podane na stole szwedzkim.
Kawa i herbata bez ograniczeń.
Soki oraz woda- łącznie 1 L na osobę.
Alkohol we własnym zakresie.
Zabawę Sylwestrową w cenie 80 zł/os. poprowadzi DJ,
od godziny 20:00 do 4:00 rano.
Rezerwacja do 25.12.2015
Istnieje możliwość zakwaterowania.
Ośrodek Wypoczynkowy „Margarita”
57-340 Duszniki Zdrój, ul. Graniczna 55/56
Nr Tel. 693859543 lub 603686957
http://www.margarita.wdusznikach.pl/

Ośrodek świeżo po zmianie właściciela, do lasu niestety pod górkę - około 250m.

Nocleg z wyżywieniem 75zł (śniadanie i obiadokolacja), a bez 50zł.
Czyli 80zł zabawa + nocleg do wyboru + duży teren do strzelania.

Jak zajdzie potrzeba mogę jutro podjechać i pocykać zdjęcia. To jest ma propozycja. Tongue
Odpowiedz
#29
Mam blisko w sensie odległości ceny OK .
Dobra chwila prawdy . Elu tak jak chciałaś Góra w sensie miejscowości jest do dupy z każdego kąta wypełzały by do mojej świadomości rude , brodate , karły i szlag by mnie trafił .
Odpowiedz
#30
(10-07-2015, 06:44)Ksywa_Ela napisał(a): Znam już szczegóły dotyczące Lądka Zdrój i Kudowy. Otóż w Lądku zabawa w kawiarni Zdrojowa - bal z orkiestrą, dwoma ciepłymi daniami, plus zimna płyta,  alkoholem i napojami bez ograniczeń od 150 do 190 zł (pani organizator uzależnia cenę od ilości jedzenia tzn. trzeciego ciepłego dania.)
Kudowa sanatorium Bristol 220 zł od osoby - trzy ciepłe dania, plus zimna płyta, plus alkohole 18% bez ograniczeń( czyli piwo, wino, słabe drinki), alkohol 40% we własnym zakresie, orkiestra.
Dodatkowo nocleg ok. 50 zł od osoby.
Myślę, że w kotlinie będzie podobnie wszędzie. Może ciut taniej będzie w Ziębicach. To taka pierwsza opcja samego balu bez strzelania w Nowy Rok.

To chyba ostatnie podana propozycja Eli ( nie żadna Góra). Powyżej propozycja Orlika. Coś jeszcze wchodzi w grę, czy głosujemy?
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sylwester 2015 Ksywa_Ela 11 9,823 10-06-2015, 08:13
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości