Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciężki dzień - słabe określenie dzisiejszych wydarzeń...
#1
Każdy miał gorszy dzień... wiecie, jak to w życiu... 
Np upierdliwy szef w robocie czy mocniej - zalane mieszkanie...
Przyczyn jest bez liku, a światełko w tunelu na poprawę dnia - coraz słabsze.
Dzisiaj palec niefarta dotknął i mnie...
Piątkowy poranek, słonko miło przygrzewa, a to co - niespodzianka...
Jakiś miły pan/panowie postanowili moim kosztem zarobić. 2 letnia fajna kosiara, podkaszarka i profesjonalna piła płatownica wyparowały...
Sprzęty naprawdę dobrych marek, szkoda.
Później 2h na komisariacie. Jesze nie zdążyłem wyjść z komendy, telefon od żonki - autko przy autostradzie stanęło i komputer piszczy...
Zapytacie, gdzie to wątłe światełko, o którym pisałem wcześniej?
Zmasakrowany psychiczne złapałem wieczorem za karabinek i dalej - na leżaka. 
Od kilku dni szukam sposobu na tą pozycję. Myślę nic z tego nie bedzie... 
Chwyciłem karabinek w sposób w jaki nigdy nie strzelałem, kilka prób, delikatnych korekt i micha mi się w końcu uśmiechnęłła...
Jeżeli jutro będzie mi się podobnie strzelać, powiem "piątek - to był dobry dzień"...

Z pozdrowieniami
Aju
Odpowiedz
#2
Widzisz jeżeli cały ten pechozol dnia dzisiejszego miał wpływ na wypracowanie optymalnego chwytu to sam nie wiem czego Ci życzyć   Big Grin .
Odpowiedz
#3
(05-11-2016, 03:50)zantara napisał(a): Witam wszystkich.Proszę o opinie w sprawie zakupu karabinka myślę o AirMaster Punischer lub Hatsan AT44-10.Ewentualnie jakieś propozycje tak do 1700 zł max.Mam ograniczony budżet a jeszcze lupka itp.Będę wdzięczny za wszystkie porady.Poczytałem trochę o tych karabinkach i wydaje mi się że jak na początek powinny wystarczyć. Z góry dziękuję za opinie nawet te stawiające mnie do pionu.Pozdrowienia dla wszystkich Beaverów ich rodzin od mojej małżonki oraz mojej skromnej osoby.

(05-20-2016, 10:21)yamrt napisał(a): Widzisz jeżeli cały ten pechozol dnia dzisiejszego miał wpływ na wypracowanie optymalnego chwytu to sam nie wiem czego Ci życzyć   Big Grin .

Pytanie, co Sławek mógłby jeszcze poświęcić dla lepszych wyników ? Wink
Odpowiedz
#4
Powyższy post nie miał traktować o konieczności dylematów pod tytułem "jakim kosztem poprawić technikę", tylko wskazaniem, że "dzień kończy się dopiero po zachodzie" Smile
Moja żonka mówi, że dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna Smile

@Krzysiek - teraz, życz mi tylko zdrowia Smile
@Jarek - sugerujesz chyba, że lepiej byłoby spieniężyć zalegający ogrodniczy sprzęt na rzecz np lepszej optyki...

Po ochłonięciu - szukam dobrej używanej spalinowej kosiary z napędem lub bez, koniecznie z dużym koszem. Jeżeli zalega wam takowa - liczę na propozycje, bo trawa rośnie...
Odpowiedz
#5
(05-21-2016, 11:07)AJU napisał(a): szukam dobrej używanej spalinowej kosiary z napędem lub bez, koniecznie z dużym koszem. Jeżeli zalega wam takowa - liczę na propozycje, bo trawa rośnie...
Jedno słowo , właściwie to dwa a może trzy ale dobre słowa w przeciwieństwie do dobrej zmiany
słowo pierwsze - ekologia
słowo drugie - owca
słowo trzecie - kasa a raczej dopłata z UE
Popatrz owce będą pożerały trawę z Twojego trawnika ekologicznie a Ty odpoczywasz i bierzesz dopłatę z UE na owce a małżonka w wolnych chwilach będzie dziergać  sweterki z runa kosiarki ekologicznej .
Teraz czas na jedno ostatnie słowo DOBROBYT ............ podziękowania za twórczy biznesplan na numer konta ............ .
Odpowiedz
#6
Smile rozumiem, że pomysł z autopsji - jak dużo z owiec/kóz z unii można wyciągnąć?

Coś mi się jednak widzi, że niedługo przy obecnie rządzących, taki interes pociągnie...
Odpowiedz
#7
Na pytanie jak dużo odpowiem tak :na dobrą kosiarkę spalinową z napędem dasz  radę .  Big Grin
Odpowiedz
#8
Ale On niczego nie poświęcił! Przyjął trefny los na hiobową klatę. Po tym wszystkim się nie załamał (i nie poszedł a wódkę), tylko poszedł "robić swoje"! Smile 
Wielki szacun Sławek! Dawno się nie zetknąłem z tak pozytywnym Człowiekiem. Masz ode mnie piosenkę na pocieszenie (w troszkę innym dziale). Wink
Odpowiedz
#9
Tego mi brakowało!
Dzieki Smile
Odpowiedz
#10
Tak mnie naszło. Skoro najlepiej strzela ci się z siedzącej...to może nie należy walczyć z naturą-przeznaczeniem i...FT?  Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości