Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciężki dzień - słabe określenie dzisiejszych wydarzeń...
#11
FT? - za droga przyjemność, z drugiej strony, gdzie ja jabłonkę do podparcia w lesie znajdę?
A w HFT powoli, małymi kroczkami, byle do przodu...
Jak nic z tego nie będzie pozostają mi jeszcze... szachy albo zespół ludowy Goliszowianie Smile
Odpowiedz
#12
Taaak....Ale spójrz na to z innej perspektywy. W większości zawodów twoim przeciwnikiem będzie Jester, czasem z Jaro.  A więc pudło już masz. Trudności pewnie zaczną się za 41 metrem, ale kto wie czy nie opanujesz tego tanio? Czy na prawdę trzeba wszystkim kręcić w FT? Czy nie można wziąć poprawki i stuknąć? Ja nie chcę pozbywać się rywala z HFT2, ale coś mi świta że mógłbyś namieszać w naszym grajdołku FT (w HFT2 i tak już namieszałeś). Smile
Odpowiedz
#13
Jak namieszał nawet nie zaczął mieszać a weź Ty i nie mieszaj z tym FT . A jak może mieszać w FT 2 ilu ich strzela ja znam dwóch no możne trzech .
Odpowiedz
#14
Czyli mnie nie znasz? Angry
Odpowiedz
#15
Oooooo !
Odpowiedz
#16
Aaaaa! Wakacje-wczasy idą!  Smile
https://www.youtube.com/watch?v=vyft13uA...freload=10
Odpowiedz
#17
(05-21-2016, 11:07)AJU napisał(a): @Jarek - sugerujesz chyba, że lepiej byłoby spieniężyć zalegający ogrodniczy sprzęt na rzecz np lepszej optyki...

Nic nie sugeruję.... Jak Ci się ręka trzęsie to lepsza luneta nie pomoże  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości