Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutaj się witamy
#81
(10-14-2015, 07:38)Safari napisał(a): Dobrymi chęciami, to tabele wyników Beaverów są zapaćkane. Angel
To prawda najprawdziwsza jakoś brakuje nam sukcesów strzeleckich  ale rozumiem , że Ty to zmienisz i nas zawstydzisz . Pamiętaj jednak , że ja będę dumny z Twojego sukcesu .
Każdy Twój sukces będzie naszym sukcesem i będziemy z niego dumni .
Przepraszam zapomniałem . W sierpniu ostatnie zawody  PKZ Tomek T 83 stanął na podium i uratował honor grupy .
#82
(10-14-2015, 07:37)yamrt napisał(a):
(10-14-2015, 07:22)Jaro napisał(a): To na początek wystarczy.... ;
No pewnie , że wystarczy bo koleżka gotów skopać Twoje "cztery litery".
W Zakrzowie z Adikiem w grupie strzelała juniorka " mała taka dziewczynka " . Strzelała z Adikowego TRX-a patrzyłem na to ludzie jak Ona trafiała pełen szacuneczek  . Ona trafiała ot tak i już - zwierz leży .
https://picasaweb.google.com/10208218757...9883173410
Mus być w temacie...
Witaj yamrt-cie! Zdjęcie jest super. Widziałem rowerki z kijkami do prowadzenia, ale karabinki....?  Wink
#83
Krzysztofie, może i nie jestem w temacie ale wieżę, że chłopak dobrze strzela i "ftrafia" dlatego napisałem żebyś się publicznie nie naśmiewał bo jeszcze skopie hatsanem twojego aluminiowe coś Big Grin


Jarku na 90% hw 97 kt nie wiem tylko czy zdążę w tym miesiącu bo chcę na raty szarpnąć, a w akhobby nie ma rat online tzn. niby są ale trzeba się z kurierem babrać, więc czekam na parę dni wolnego Wink
#84
Jest jeszcze jeden sklep, gdzie można HW97 od ręki i taniej wyszarpać, ale nie pamiętam teraz jego nazwy ....Może ktoś przypomni.
#85
Andrzeju w życiu Twoje nie doczekanie .
#86
Tu jest przywitalec!? A nie pierdu, pierdu...
#87
(10-15-2015, 07:29)Brandon napisał(a): Tu jest przywitalec!? A nie pierdu, pierdu...

Zgadza się Wink Dlatego ten post zamykam. Nowi użytkownicy będą mogli zakładać swoje...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości