Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutaj się witamy
#41
(09-28-2015, 08:05)yamrt napisał(a): Zdzisławie nie myśl sobie  , że żurek przepadł pamiętam i prawie już jedziemy .

Żurek gotowy, Tongue wystudzony, potem raz podgrzany i na gorąco zamknięty w krałzach. Tongue Stoi w lodówce od frontu, tak bym  nie zapomniał go zabrać (ale by była plamaaaa). Tongue
Krzychu, dobra rada - podwiąż zwisający jęzor co byś go sobie nie przydepnął ( jak Ty teraz z takim wywieszonym jęzorem Anię całujesz  Shy ) Tongue  , a i śliniak też by Ci się przydało pod brodą zawiązać Big Grin . 
Koneserze żurków, liczę że Ci mój wyrób będzie smakował, a zajadając się nim na nową ksywę sobie zapracujesz - "Mów mi Żurku".  Wink Big Grin
#42
To już wiem co Krzychowi na urodziny można kupić Smile Śliniak będzie jak znalazł !
#43
Pięknie dziękujemy za żur . Jeszcze pięć dni  Big Grin
#44
Dzień dobry wszystkim. Jestem Dawid, syn Safari Tongue Pomyślałem, że skoro byłem na paru imprezach i się zainteresowałem to się zarejestruję na forum Smile
#45
Witaj .
#46
Witaj Wink

Zbierasz już na karabinek ?
#47
Ojcu zabierze a stary tatunio z Hatsana będzie strzelał . Chociaż dochodzą do mnie takie słuchy , że nasz koleżka w PCP-e będzie uderzał  . Cool
#48
Upss... To ja będę musiał wrócić do sprężyny. Taka konkurencja to już ciut za wiele....
#49
No to ja też dołączyłem Big Grin.
#50
Witajcie Wink
Dawid trenujesz?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości