Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bóbr, Osika, Samurai i chińska Piła Spalinowa a poprawa wyników w HFT...
#31
Kuruj się kolego szybko bo dużo pracy przed nami .
Odpowiedz
#32
Mogę Ci Sławku tylko podpowiedzieć, że niejaki Krzysztof S. zamawia do swojego odrzutowca ogólnie dostępną fac-ową sprężynę dedykowaną do karabinka (i pewnie przycina) i jest git, (tak usłyszałem).
Odpowiedz
#33
Nie posiadam nic żeby pożyczyć a o sprężynach wiem tyle że pękają, ale wierzę że ty Sławku ze swoją fantazją i zdolnościami sobie poradzisz nawet gdybyś miał założyć gumkę od majtek i tak będziesz najlepszy.
Odpowiedz
#34
(06-08-2016, 11:48)zantara napisał(a): Nie posiadam nic żeby pożyczyć a o sprężynach wiem tyle że pękają, ale wierzę że ty Sławku ze swoją fantazją i zdolnościami sobie poradzisz nawet gdybyś miał założyć gumkę od majtek i tak będziesz najlepszy.

No to teraz pojechałeś... na ostatnim Mikstacie i pierwszych swoich zawodach wystrzelałeś lepszy wynik ode mnie, a piszesz że będę najlepszy ? Wink
Ale masz rację, sprężynę z gumki najwyżej zrobię...

(albo po cichu po nocniku Brandonowi podprowadzę...)
Odpowiedz
#35
Kolego, proponowałem (zaznaczam, że jako pierwszy), że możesz strzelać ze mną...
A samej sprężyny to nie radzę podprowadzać, mały jestem i chudy ale... 
Miałem kiedyś taką przygodę, że 6 kolegów z Lublińca chciało coś ode mnie i nie mogli sobie ze mną dać rady. Nawet jak mi związali ręce i nogi to bali się podejść...
Fakt, że wtedy byłem młody i piękny. Big Grin

Podsumowując, kradziejom mówimy stanowcze NIE!
Odpowiedz
#36
Ja mam w domu sprężynę przepraszam że tak późno.
Mogę jutro kurierem nadać w piątek dostaniesz .
Sprężyna Hoganowa ale z hw98.
Odpowiedz
#37
Mam dziś odebrać sprężynę - jak będzie pasować to ok, jak nie to będę się odzywał...
Dzięki za chęć pomocy.
Odpowiedz
#38
I z nowej sprężyny nici, tak prawie dosłownie - flak (nie mylić z fac) nie sprężyna...
Na chwilę obecną odwróciłem starą, dorobiłem nowy, dłuższy kapelusz i jakoś strzela.
Trochę słabo bo średnio 230m/s. Ponieważ sprężyna jest trochę wypaczona, chroboli o wnętrze tłoka Smile
Co by nie było - nocnik z TX, jak wytrzyma - to niedzielne zawody, a w poniedziałek będę już działał nad tym, aby z naprawą zdążyć na następny Mikstat Smile
Odpowiedz
#39
Oj tam wystrzelałeś miałem farta i słuchałem co mówili inni podczas nocnika i pikniku a z twoich postów wnioskuję że HFT to dla ciebie co dla innych szybkie samochody czy dobra książka a jeszcze potrafisz dzielić się ze swoją wiedzą z innymi.Więcej wiary w siebie.Żałuję że nie będę zwami ale trzymam kciuki za pogodę i ekstra zawody oraz super wyniki w wykonaniu BEAVERÓW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości