Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bóbr, Osika, Samurai i chińska Piła Spalinowa a poprawa wyników w HFT...
#21
Oczywiście zintegrować możemy się u mnie nie ma problemu!
Przy okazji przetestuje się plasterki i jakiegoś grilla czy może bardziej kociołek się odgrzeje, bo do grilla mam ostatnio jakieś uprzedzenie Smile
//-----------------
@ Safari - elektryczne okulele zasilone są niskim sieciowym 3 -fazowym napięciem - lufa jeszcze nie podskakuje w takt 50Hz Smile
Odpowiedz
#22
Wróciłem właśnie od lekarza.
Ma miejscu dostałem szprycę w 4 litery i czekam na rezultaty Smile
Już mogę się wyprostować, więc jest progres, drętwieniem palców mam na razie się nie przejmować - czekam do ustąpienia zapalenia.
Strzelać będę mógł Smile
Odpowiedz
#23
Co to człowiek nie zrobi aby do pracy nie iść...
Wink
Odpowiedz
#24
Pomysł z krążkami super tylko pozazdrościć strefy zero.I jak tu konkurować a kimś kto nawet jak cierpi na bezsenność wychodzi na ogród i pyka trenując do nocnika.Podziwiam inwencje twórczą i życzę powrotu do zdrowia.
Odpowiedz
#25
Dzięki zantara za życzenia, ale jak to się mówi, jak nie urok to sraczka... sprężyna mi padła w TX-e.
Klnę ile wlezie (pod nosem). Hogan na wyjeździe do niedzieli. Ale dupa Sad
Odpowiedz
#26
Poprosimy o jedną grupę i jak coś to możesz z mojego PSa strzelać.
Odpowiedz
#27
Sprężyny nie mam z  pcp coś bym znalazł zdatnego do strzelania .
Odpowiedz
#28
Rozebrałem system - sprężyna cała, ale prawie 3 cm krótsza od nominału (dlatego wajcha naciągu zflaczała jak przy pękniętej spręzynie) ... co jest?
Spokojnie walczę, może się uda...

W razie czego mam jeszcze Diankę75 (7.5J i kwalifikuje się chyba do HFT1), tylko nie wiem, czy przewróci figurkę powyżej 30m Smile
Odpowiedz
#29
Kolego Sławku używając słów dziś bardo popularnych ujmę to tak , Twój karabin jest w ruinie , prawdopodobnie zamontowana w nim sprężyna była gorszego sortu . Osobiście nie wiem czy zmiana kategorii to będzie dobra zmiana .
To 7.5 j to chyba hft 3/4
Odpowiedz
#30
Krzysztofie, ciągle wierzę, że będzie dobrze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości