Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jest na sali weterynarz?
#1
Koleżanki i koledzy, potrzebuję pomocy medycznej, lub chociaż wsparcia psychicznego...
Po rocznej przerwie, wczoraj zachciało mi się za piłką biegać, wszystko w trakcie i po meczu fizycznie ok.
Znaczy się zmęczenie jak zazwyczaj (na meczach zazwyczaj daję z siebie wszystko, z różnym rezultatem...)
Niestety dziś ledwo z wyra wstałem... Leżeć trudno, siedzieć też, wisieć nie próbowałem.
Chodzę złamany w pół - wyprostować się do końca nie mogę - czuję że to odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
Na domiar złego, palce prawej dłoni drętwieją Sad
Będę żył, czy to już raczej bliski koniec swieczka ?
Po całym dniu, wydaje się że jest nieco lepiej...
Macie prócz okładu z młodych piersi (sprawdziłem 38 letnie - nie działają Smile ) jakiś inny sposób na te dolegliwości? 

Jak ja będę strzelał  Cry ?
Odpowiedz
#2
Inne 38 gorące, ja też już wiem, że letnie nie działają.
Odpowiedz
#3
Toż Ty osioł jesteś więc porada powinna być weterynarzaBig Grin
Przyzwyczajaj się bo to już tak będzie.
Ale słowo dobre też mam - kiedyś to przejdzie. Tongue Zakładam, że do soboty będzie git.
Odpowiedz
#4
Jako zawodowiec powinienem pomyśleć..."Jess! Jednego mniej!". Ale, że jestem amatorem to szukaj "końskiej maści" i smaruj gdzie boli. A jak możesz się przemieszczać i masz kasę to wygoogluj sobie "Kopyś" we Wrocławiu (chyba przyjmuje na ul. Pierwiosnkowej?). Zapewniam że wyjdziesz inny! (może bardziej zgięty? Smile )
P.S. Cycków nie udostępniam! Angry
Odpowiedz
#5
Wez Opokan ! Ja przed trudnym kumite biore dwie tabletki i zapominam o bolu kolan ... Sorry za brak polskich liter....
Odpowiedz
#6
Nic nie powiem ale zamiana HFT na piłkę kopaną to nie jest dobra .................... Ty wiesz Ty wiesz . Wink
Nic nie poradzę ale wszystko ale wszystko kojarzy mi się z dobrą ............... .
Będzie dobrze chyba że będziesz miał to samo co kuzyn mojej ciotki ze strony matki wujka Teodora a tego Ci nie życzę .  Confused
Odpowiedz
#7
Panowie na zakwasy najlepsza jest poczciwa zwykła witamina C w dużych ilościach najlepiej C 1000 do rozpuszczania co trzy godziny szklanka spraktykowane działa.
Odpowiedz
#8
http://www.wadam.pl/
Olejek z dziurawca naprawdę rewelacja. Zrobisz kuracje jedna butelka 50zl i tyle starczy na kuracje.
To leczy a nie kamufluje ból na jakiś czas.
Zaufaj miałem chyba w moim sporcie każda możliwa kontuzję.
Odpowiedz
#9
Rozumiem, że to porady na przyszłość. Przed ostatnimi zawodami 3 razy przyjąłem zastrzyk i brykałem przy rozstawianiu toru jak koziołek Wink
Odpowiedz
#10
Ja bym olał wszystkie specyfiki i medykamenty. Może bym nie wstał, ale wolałbym okład z...piersi! (nie kurczaka) Angel
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie wiedziałem gdzie umieścić, wybrałem "Humor" chociaż nie jest wesoło sindbad 4 3,660 01-01-2020, 04:51
Ostatni post: AJU
  Jest problem.... Jaro 2 3,129 09-30-2016, 09:31
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości