Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ja nie cierpię e-Tawerny :P
#1
Pisać, co komu na sercu leży Big Grin Lepiej tutaj, niż zaśmiecać inne tematy Cool
#2
Wisior idź robić bałagan do siebie nic mi nie zrobiłeś złego czy też dobrego , nic od ciebie nie chce , nic nie jesteś mi winien i nic mi oddawać mi nie musisz .
Więc żyj w swoim " bałaganie " i nie próbuj testować mojej wytrzymałości zaręczam czas męczenników miną a ty i tak nim nie zostaniesz bo nie masz do tego predyspozycji i nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy .
Kup sobie kilka nożyków i się pobaw w piaskownicy .
#3
Jeśli chodzi o mnie, to nie było "leży nie leży". Pisałem (podlinkowałem) co uważałem za odpowiedź-narrację, ( w moim przypadku raczej frywolną-odjechaną ). Ale prawdopodobnie nie mnie miał przyciągnąć ten temat, bo E-Tawerna ani mnie ziębi , ani grzeje od momentu jak się na mnie wypięła/pioł władca półrocznej eksterminacji.
Marcin-Wisior, jeśli chcesz na prawdę wiedzieć, co kolegom do dzisiaj zalega na wątrobie (i nie chcesz tego przekazywać dalej) to lepiej pisz na PW zainteresowanym-podejrzanym o zainteresowanie.   Wink
#4
To jest forum strzeleckie a nie Hyde Park Dodgy
#5
E-tawerna w swojej dobrej postaci się niestety skończyła Sad A szkoda bo była tam fajna ekipa.
#6
Wszelkie wątki dotyczące innych for będą zamykane !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości