Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa miejscówka pod dachem...
#1
Ostatnio "odkryłem" ciekawe miejsce do strzelania w te dni, w które ciężko wychylić nos z domu...
Dach co prawda w kilku miejscach trochę dziurawy, ale na głowę nie kapie i od wiatru osłania.
Stodoła (kiedyś magazyn siana i słomy)  ma ok 70m długości, i 15m szerokości. Dzieciarnia porobiła sobie tu plac zabaw Smile
   
https://photos.google.com/share/AF1QipOT...RJaldvQ2F3

"Paliki" konstrukcyjne już są - nic tylko strzelać, co już raz zresztą wykonałem.
Fajnie - mam krytą strzelnicę w linii prostej 570m od domu Smile 
Dla formalności muszę tylko o zgodę właściciela (sąsiada) zapytać.
Odpowiedz
#2
Nic tylko pozazdrościć.
Zostaje, odkurzyć, pomalować i można kolegów zapraszać na jesienno-zimowe treningi Big Grin
Odpowiedz
#3
A ja już myślałem, że mistrzowie nie trenują. A tu patrz, ślina cieknie w miarę jedzenia.  Wink Jest szop pracz, może być szop (Beaver) strzelacz! Smile Jak by co to się zgłaszam na odwiedziny-szopping (w bliżej nieokreślonym czasie).
Odpowiedz
#4
(07-29-2016, 11:40)Brandon napisał(a): Zostaje, odkurzyć, pomalować i można kolegów zapraszać na jesienno-zimowe treningi Big Grin
A jakie zero da się ustawić Angel
Czuję się zaproszony na nową miejscówkę przywiozę prezent ........... takie małe kurki ponoć kupuje się je na mendle nie to już było ........... może mała koza i problem z trawnikiem z głowy . Przystrzyżony nawieziony a i mleko świeże  będzie ponoć dobrze działa na cerę .
Odpowiedz
#5
Jakie zero? Takie po byku! Może nawet potrenować nasz lider FT! Smile Kurki przywieź, tylko takie podrośnięte, będzie pieczyste. A z tą kozą...problem był z dachem. Wymyśl jak kozą naprawić dach. Shy (Po prostu przywieź kozę dekarza). Cool
Odpowiedz
#6
Jak to jakie zero w lunecie zero , takie zero bez wiatru idealne takie . Tomka proponuje nie wpuszczać do stodoły bo i tak zero wytrzęsie albo zgubi w czeluści bagażnika .Sławek zawsze możesz liczyć na kolegów Cool
http://olx.pl/oferta/dwa-koziolki-mlode-...66668e233e
Odpowiedz
#7
Czekam na Was, ale bez kozy, baranów czy innych kur...
Po rozmowach z właścicielem "a strzelaj Pan do woli" Smile
Odpowiedz
#8
(07-29-2016, 09:05)AJU napisał(a): Czekam na Was, ale bez kozy, baranów czy innych kur...
No i wszystko popsułeś a tak ciekawie się zapowiadało to może chociaż robaki przynęta taka na ryby .
Odpowiedz
#9
Ale sam je będziesz jadł.
Mam teściową - ona mi wystarczający zwierzyniec zapewnia...
Odpowiedz
#10
Koza się przyda, ale taka do ogrzewania - skoro ma być strzelanie jesienno-zimowe.
Ale zero to faktycznie idealnie można ustawić jak i krzywą strzelić.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa stara strzelnica. pwr 15 10,816 05-29-2016, 08:06
Ostatni post: AJU

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości