Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa osada do TX-a
#1
Mój powrót z wakacji był nadwyraz szybki. 
Poniżej powód Smile
https://goo.gl/photos/wrjnu51mE3EFyn1p7
Mimo, że drewno świetnie przygotowane, nie obyło się bez korekt i małej obróbki skrawaniem...
Jak dobrze, że mam małe cnc... Smile
Dodatkowo odlałem sobie walcowe ciężarki z ołowiu. Osada już wyważona i świetnie leży, ale przyzwyczajenia ze starej zostały. 
Ot, muszę na nowo znaleść nowy chwyt. 
Niefart, bo napęd znów mi usiadł - na exacie mam 226m/s. 
Jutro popatrzę w system może uda się coś z tym zrobić. 
Teraz cieszę się tylko widokiem Smile
Odpowiedz
#2
Wygląda rewelacja. Czy chcesz tego czy nie i tak ją obmacam.
Odpowiedz
#3
Kiedy w końcu zrozumiecie , ze jedyne słuszne karabinki to PCP i innych nie ma . Macie w sobie coś z masochisty i jeszcze o tym piszecie ,  jednemu "spadło " drugiemu " nabrzmiało " .........
[Obrazek: 17glowa.gif]
Odpowiedz
#4
Ja mam pcp i jestem przeszczęśliwy.
Odpowiedz
#5
Osada super!

Krzyś - przekonałeś mnie!
Niniejszym, obiecuję, że jak wygram 6 w mi to lottto to kupię sobie PCP Big Grin
Odpowiedz
#6
System rozebrałem, wymyłem, przesmarowałem smarami MI-6 (wiecie o które chodzi).
Pod sprężynę od strony prowadnicy doszły 2 dystanse (łącznie 6mm).
Teraz jest średnio 241 +-1m/s. Co dalej - zobaczymy. Na razie muszę robotę nadgonić Smile
Do nowego drewna się coraz bardziej przekonuję, choć uważam, że fabryczne są bardzo dobre.

P.S. Krzychu, w moim przypadku tylko sprężyna...
Na razie marne wyniki, ale jak się pokochamy to do końca życia Smile
Odpowiedz
#7
No i mamy frakcje nawróconych i starozakonnych zatwardziałych wsteczniaków użalających się nad swoim sprzętem .
Ps . Piotrek totolotek nie jest potrzebny do zakupu normalnego karabinka czyli PCP , ceny są podobne . I zaręczam żadnemu właścicielowi pcp-a nie opada tak jak Tobie .
Może to niezręczny  temat ale trudno  Cool
Odpowiedz
#8
Oj Krzysztofie, znam takich co im pcp-y robią większe niespodzianki z opadaniem łącznie Smile.
Tematem jednak nie jest przewaga jednych nad drugimi...
Po wywaleniu ok pół paczki exacta stwierdzam, że karabinek daje radę i strzela mi się coraz lepiej.
Myślę, że zmiana osady jednak może przynieść wymierne korzyści.
Odpowiedz
#9
Kolego Sławku osada jest bardo fajna i nie zamierzam tego kwestionować ale wsad do tej wspaniałej osady jest odrobinę wadliwy czy  raczej był wadliwy .
Zastanawia mnie również sposób naprawy tej niespodzianej usterki  rzekłbym mało wyrafinowany , zwykła podkładka tutaj zwana dystansem a do tego łapy ubrudzone smarem o zmiennej lepkości ale co kto lubi . Ponoć o gustach się nie dyskutuje . Smile
Odpowiedz
#10
Pół paczki masakra ja tyle wystrzelalem na trening przed ostatnie 3 miechy. Ale skoro Sławek już mówisz że będzie dobrze to strach się bać chyba szykuje nam się kolejne pudło tym razem na ME.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Osada custom T83 27 16,599 05-10-2016, 04:14
Ostatni post: T83

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości