Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starkov
#21
(09-18-2016, 06:32)Brandon napisał(a): Co do "wycięcia" sprężyn - robią dobrą zmianę?
Stanowczy protest, doniosę do stosownej federacyji o dyskryminowaniu sprężystych. Sleepy
Jak wpadną jeszcze u nas na taki pomysł, to przechodzę na ostrą ;-) Sorry ale nikt mnie nie zmusi do użerania się z butlą, kartuszami i cholera wie jeszcze czym ;-)
Odpowiedz
#22
Dobrze gadasz!
Odpowiedz
#23
Sprężyn na każdych zawodach jest coraz mniej, strzelają jeszcze pasjonaci i twardziele,kolego hydro proponuję przeskocz na ostrą po co miałbyś się użerac z butami i kartuszami,strzelanie z ostrej to piękny sport.
Odpowiedz
#24
Fakt jest taki, że sprężyn jest niewiele.
Co by nie było, warto zachęcać a przede wszystkim nie zniechęcać i zamykać kategorii...
Odpowiedz
#25
No Beavers chwalić się, jak finał w Starkowie...
Odpowiedz
#26
(09-18-2016, 07:30)MarcinMM napisał(a): Sprężyn na każdych zawodach jest coraz mniej, strzelają jeszcze pasjonaci i twardziele,kolego hydro proponuję przeskocz na ostrą po co miałbyś się użerac z butami i kartuszami,strzelanie z ostrej to piękny sport.

Marcin. Taka rada to zawada. (Ona nie jest dobra. Równie dobrze możesz proponować bierki elektroniczne lub kajaki). Pomijanie sprężyn nie służy rozwojowi strzelectwa pneumatycznego. Rozumiem, że organizator mając jedno lub dwa zgłoszenia na tę kategorię może z niej zrezygnować, ale nie zapraszać sprężyn na zawody to strzał w kolano (a wiesz, że bez tego wymuszone ni hu,hu ).
P.S. Z butami to raczej zawsze musimy się użerać. Taki klimat (i kleszcze). Wink
I mała dedykacja... https://www.youtube.com/watch?v=SbyAZQ45uww
Odpowiedz
#27
Mam nadzieję że u nas na zawodach nie będzie nigdy takiej sytuacji ze sprężynami jak w Czechach, u nas nowych strzelców na zawodach jak na lekarstwo a nowych strzelców że sprężyną jeszcze mniej mam nadzieję że kiedyś się to zmieni.
Odpowiedz
#28
Masz na myśli Zantarę? To wyjątek. Smile
P.S. I tu trąciłeś bardzo wrażliwą strunę..."Nowi" (których jeszcze nie widzieliśmy na zawodach, nieznani). Dla tego tematu to trzeba chyba otworzyć odrębny dział. Rolleyes
Odpowiedz
#29
Ja myślę, że problem leży gdzie indziej. Zamiast trenować, to nowi czytają fora i kupują PCP. U nas był taki jeden nowy. Miał ze springa przeciętnie 45-50/80. Kupił PCP, co na różne sposoby wybijano mu z głowy. Teraz ma ~60-70/80. Poprawa jest "widoczna", tyle że z takiego karabinka dzieci też rewelacyjnie strzelają i to już za pierwszym razem ;-) Brak techniki i podstawowych umiejętności sprawia, że wszyscy w pewnym momencie zatrzymują się na tym samym poziomie, poniekąd oszukani właśnie przez PCP, co jest końcem rozwoju strzelca. Później następuje pogoń za króliczkiem. Lepsza luneta, lufa, ważenie i mycie śrutu, lepszy karabinek, tuning, etc. Jakoś z treningiem i podnoszeniem swoich umiejętności niewiele to ma wspólnego ;-) Sprężyna jest wymagająca ale uczy strzelać. Niestety ludzie mają parcie na wyniki :-|
Odpowiedz
#30
Kolego Hydro, napisałeś na 5+ - zgadzam się w 100%.
Nie mniej jednak nowe czasy idą... Wszyscy leniwi są i męczyć się ze sprężyną nie wypada.
Za parę lat to wszyscy będą strzelać online w domu przed ekranem Big Grin
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  STARKOV 12-13.10.2019 PUCHAR CZECH 2019 MarcinMM 0 1,710 10-13-2019, 05:52
Ostatni post: MarcinMM
  PIERWSZA ELIMINACJA PUCHARU POLSKO-CZESKIEGO STARKOV 27-28.04 MarcinMM 0 1,678 04-07-2019, 01:57
Ostatni post: MarcinMM
  Puchar Polsko-Czeski Starkov 29-30.09 FOTKI MarcinMM 7 6,248 10-05-2018, 07:49
Ostatni post: AJU
Video 29.09.2018 III Eliminacja Pucharu HFT Czesko-Polskiego Starkov MarcinMM 0 1,881 09-01-2018, 05:38
Ostatni post: MarcinMM
  Puchar CAFTA, Starkov - 2 dni strzelania AJU 8 6,024 09-18-2017, 09:19
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości