Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trasa Poznań - Opole
#1
Hej!
Trochę się poruszacie z/do itd ;-) Czy ktoś ma może jakąś sprawdzoną trasę z Poznania do Opola lub odwrotnie, aby nie stać przed rondem we Wrocku godzinę/dwie? Wyjazd z Poznania planowany na około 7:00.
Odpowiedz
#2
Mogę tylko napisać, że z Poznania do Legnicy jadę przez Z.Górę i jest ok.
Opole, wiem - trochę inny kierunek Smile
Odpowiedz
#3
Do Legnicy i dalej do Czech też tak jadę o ile do Pragi ;-)

OK. To mam do wyboru:

1. Jarocin, Ostrów Wlkp, Ostrzeszów, Namysłów,
2. Środa Wlkp, Krotoszyn, Milicz, Oleśnica, Namysłów
Odpowiedz
#4
Czasem korzystam z ViaMichelin. Pokazuje trasy alternatywne z czasem i przeszkodami. Osobiście nie jeżdżę na tej trasie (Poznań-Opole).
Odpowiedz
#5
Hydro no to mamy proste rozwiązanie w jedna  stronę walisz jedynką a wracasz dwójką . To proste rozwiązanie zapewni Ci poznanie i optymalny wybór na przyszłość . Ale jak bys tak miał Porsche 911 to jedynką nie jedź bo za dużo fotoradarów  ale nie masz to jedź bo i tak szybciej niż 60 się nie bujniesz . Cool
Odpowiedz
#6
No to dwójka. Tak 90-100 wystarczy mi na liczniku, szybciej i tak nie dojadę ;-) Dzięki!
Odpowiedz
#7
Jakoś specjalnie szybko tą dwójką nie było... ale dojechałem ;-) Pozdrawiam z Zakopanego ;-)
Odpowiedz
#8
No to baw się dobrze... oby Ci jelenie spać dały (mają teraz rykowisko - w Szklarskiej pod sam hotel podchodziły, naprawdę niezłe doświadczenie)
Odpowiedz
#9
(09-20-2016, 08:30)AJU napisał(a): pod sam hotel podchodziły, naprawdę niezłe doświadczenie
Strzeliłeś gada ?.......... raczej rogacza .
Odpowiedz
#10
Odryczałem mu przez okno i zwiał Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości