Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To gdzie ja mam robić "za kupy"? Nie! Sprawunki!
#1
Tongue 
Fakt.  Gdzie kupujemy? Czy mamy wokół siebie choć jeden sklepik nie związany z siecią?   Angry
https://www.youtube.com/watch?v=Ez6p1tc1OWE
Odpowiedz
#2
Ty nie ma sklepów nie sieciowych !
Ten typek też zachęca do zakupów w sieciówce a jak kasy zabraknie to skok na kasę w Wołominie a prezes się ucieszy .
https://www.youtube.com/watch?v=xQxj5qy4_u8
Odpowiedz
#3
Był czas, że serwisowałem systemy IT dla Biedronki. W okresie kryzysu / 2008 rok / przychód tej sieci wzrósł o 30% ! Ale podatki płacili jak dawniej ....
Odpowiedz
#4
Ja tylko tak, z rozrzewnieniem. Pamiętam takie czasy (w mieście Wrocławiu), gdzie były sklepy i sklepiki. Było"Społem", ale była "Hawanka"(blisko polibudy), "Dziadek" (na ul. Ładnej), bar "Piast" (na ul. Piastowskiej) i lody w cukierni na ul. Grunwaldzkiej, i "Zbyszko" na pl. Grunwaldzkim. Ot takie moje dziecięce rejony. A teraz? "Biedronka", "Żabka" i "Fresh". To się nazywa zróżnicowanie i regionalizm. Gdziekolwiek w Polsce będziesz, będziesz miał tak samo! Tego chcieliśmy-chcemy? Dodgy
Ciekawe, czy jak nalejesz paliwa na stacji "X" będziesz miał wszędzie jednakowe?! Smile
Odpowiedz
#5
A pamiętasz wodę z sokiem z saturatora ? Dziś to nie zgodne z przepisami... Sad
Odpowiedz
#6
(10-06-2015, 08:10)Jaro napisał(a): A pamiętasz wodę z sokiem z saturatora ? Dziś to nie zgodne z przepisami... Sad

Nic tak nie smakowało jak: "z sokiem , czy bez?", na ulicy. I człowiek przeżył! I to nie jeden! Big Grin
Odpowiedz
#7
Więc może to być dobry pomysł na biznes Smile
Odpowiedz
#8
(10-06-2015, 08:21)Jaro napisał(a): Więc może to być dobry pomysł na biznes Smile

Dzisiaj, to raczej tylko na pustyni!  Smile
Odpowiedz
#9
Na pustyni są tylko wielbłądy a one nie piją .
Odpowiedz
#10
Ot Polski pesymizm ...
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie my żyjemy ? sindbad 6 4,193 12-02-2021, 08:40
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości