Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.09
#1
Z okazji dzisiejszego święta

[Obrazek: piwko320.jpg]
Odpowiedz
#2
No tak znów szydera z twoich palców wypłynęła , dziś dostałem od żony rachunek za " płytkarzy " do zapłacenia i luneta poszła w pi..... .
Święto   Cry
Odpowiedz
#3
Dlaczego do mnie masz żal, jak Ci to Ania taki los zgotowała ? Smile
P.S. A na jakie szkiełko polujesz, jak to nie tajemnica?
Odpowiedz
#4
Są dwa szkiełka jedno znane uznane i lubiane czyli Vortex  i drugi co to nie napisze bo kolega na "O "będzie się śmiał .
A zresztą mtc optics viper connect sl 3-12x24  a teraz Damian możesz się śmiać . Trzy lata rozmyślam nad tym przedmiotem i jak nie kupię i nie sprawdzę ...
Odpowiedz
#5
Krzysiek ja bym sam tej lunety spróbował bo z nią jest tak ze jak Ci spisuje to będą źyciówki.
Nawet na sprezyne się zastanawiałem czy zamontować
Odpowiedz
#6
Tomek - te modele x24 i x32, wg producenta "for low or non- recoil rifle"
Boję się, że na sprężynie może ją wytrzepać.
Odpowiedz
#7
Sławku to chodzi o zero Eye relief. Poprostu przy strzale mógł byś skończyć ze śliwą.
Odpowiedz
#8
Qmam
Odpowiedz
#9
Fakt, MTC raczej kiepski zakup. Zbywalna tylko dla strzelców PCP. IMHO - szkoda kasy. Lepiej w Vortexa zainwestować. Choć ja kupiłem sobie Nikona z dolnej półki i bardzo mi się podoba. IMHO dużo fajniejszy niż sławne Burris Timberline, przez którego strzelałem zawody ostatnio. Trzyma się jakoś na .223 NATO wiec nie jest źle ;-) A co do dzisiejszego (wczorajszego dnia) to zostały mi tylko 3 piwa z 12tu... ;-) No coż... może Krzysiu dostanie jakieś fory od Ani na dzień seniora ;-)
Odpowiedz
#10
(10-01-2016, 01:22)hydro napisał(a): Fakt, MTC raczej kiepski zakup. Zbywalna tylko dla strzelców PCP.
A dlaczego tak twierdzisz ? Miałeś , testowałeś czy tylko oglądałeś przez chwilę a może przeczytałeś ? To czytanie trochę niebezpieczne jest bo jak idziesz ulicą i na płocie ktoś napisał DUPA to nie dotykaj bo drzazga może Ci wejść .
Ty a komu sprzedasz tego nikona ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości