Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.09
#11
Macałem, patrzyłem. Fajna ale odległość od oka jakieś 2cm. Nikona nikomu nie sprzedam, bo krzyż fine plex (duplex) jest poniżej męskiej godności ?
Odpowiedz
#12
(10-01-2016, 09:26)hydro napisał(a): Macałem, patrzyłem.
.
No wiesz jednemu do osiągnięcia pełnej satysfakcji i poznania wystarczy macanie i patrzenie a innym raczej nie ja wolę poznawać i smakować trochę dłużej .
Odpowiedz
#13
Moja sprężyna ma ok 5mm amplitudy kopnięcia.
Kurcze, gdybym był pewny, że nie rozleci się...
Krzysztofie, jak kupisz daj znać podjadę na organoleptyczne badanko.
Odpowiedz
#14
Sławek rozmyślam o tej lunecie od trzech lat mało tego w Dusznikach (zimą tego roku ) już miałem przygotowana kasę a Damian miał sfinalizować zakup ale po bliższych oględzinach rozmyśliłem się . Jestem w pełni świadom wszystkich wad i zalet , "przerzuciłem" angielskie fora ( w tłumaczeniu gogle ) i popatrzyłem jakich lunet na ME używaja Anglicy , funt stracił na wartości i zdecydowałem .... . Wiesz jak to jest jak sam nie sprawdzisz, nie dotkniesz , nie posmakujesz to zawsze będziesz czuł pewien niedosyt i niespełnienie takie .
Tak sobie myślę skoro angole używają tych szkiełek (a swoja drogą zwróciłeś uwagę na ME jakie lunetki mieli na karbikach ? ) to dlaczego ja nie mogę spróbować .
Powtarzam wielokrotne luneta jest rzeczą indywidualną jednemu pasuje badziewny kandar a innemu leupold co kto lubi i jakie ma preferencje . A co do kandara , poprawili jakość a grubość siatki prawie mnie zachwyciła .
Jak dojedzie ( transakcja stanęła na razie na fakturze proforma ) zapraszam .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości