Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śrut Express
#1
Czy ma ktoś doświadczenie z tym śrutem w hft?
Odpowiedz
#2
Ja strzelam expressem, jestem zadowolony i właśnie zakupiłem (dzięki Damianowi) 10 paczek od Kuby.
Odpowiedz
#3
Kupiłem kiedyś paczkę od Orlika ale w lg 200 miał straszne odskoki więc z testów nic nie wyszło.
Odpowiedz
#4
Mi w HW97 latał dobrze i prosporcie tez daje radę. Generalnie ma bardziej płaski tor lotu u mnie na 41m jest to różnica 0,5 dota.
Odpowiedz
#5
Marcin, zostaw Expressa - znów wszystkie poprawki na blaszkę trzeba będzie wykuć...
Odpowiedz
#6
Expres to bardo dobry śrut , dobrze wyważony , krótszy od zwykłego exacta zbliżony budową do" premiuma" .
Testowałem ten śrut w "sztajerach " z krótka lufą ( nie miałem w tedy żadnego z długą ) i powiem ci , że najlepiej latał i dawał dobre skupienie przy prędkościach 246-248 m/s przy wyższych prędkościach 252 -254 stawał się nie stabilny i dawał duży rozrzut . Tak mi wyszło i to tylko moje obserwacje .
Gdyby udało Ci się kupić ekspresa ale z logo AA to bierz bo jest jeszcze lepszy ( lepiej posortowany i doważony )
Odpowiedz
#7
Krzysiek - te odskoki przy wysokich prędkościach to moze przez brak tego elementu na końcu lufy, co odcina strumień powietrza od lecącego śrutu?
Odpowiedz
#8
Ale Sławku jak takie coś się dzieje tylko na expressie a na zwykłym exaccie nie ? Myślisz że do expressa trzeba by jakiś kompensator żeby dobrze latał. Sławku Ty jako fizyk wyjaśnij nam to, bo się bardzo zaciekawiłem ! Smile 

PS.I zrób to szybko żebym zakupił takowy jeszcze w tym tygodniu ! Smile
Odpowiedz
#9
Kupię i zobaczę jak lata na wietrze, bardzo mnie interesuje czy faktycznie są większe poprawki na wiatr, włam przekonywał mnie że na wietrze lata super.
Odpowiedz
#10
Nie kupuj, dam Ci trochę.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własny śrut zantara 12 6,617 03-20-2020, 10:41
Ostatni post: yamrt
  Śrut, drut i inny napier... Safari 75 51,481 09-19-2018, 04:59
Ostatni post: zantara
  Śrut JSB - serial AJU 2 2,858 11-08-2016, 06:44
Ostatni post: AJU

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości