Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakrzów
#1
Lufa wyczyszczona, karabinek wysuszony i przygotowany, śrut powarzony, akumulatorki do latarki podładowane, prawie spakowany. Jutro o 6 strzelnica i sprawy techniczne (jak zawsze przed zawodami). W piątek o 15 wyruszamy w trójkę z Bartkiem i Marcinem ! Ustaliliśmy że jedziemy się dobrze bawić, na wynik nie liczymy ! :Big Grin

Na pewno nikt się nie wybiera, wpisowe podobno na miejscu jeszcze można zapłacić ! Smile
Odpowiedz
#2
Ja nie dam rady. Nawet zera nie zdążyłem jeszcze ustawić.
Będę trzymał kciuki!
Odpowiedz
#3
Nowy karabinek dostanę w piątek i to raczej po południu całe szczęście że małżonka udostępniła mi swój na weekend trochę bedzie znowu męczarnia bo to prawa osada ale i tak jadę .
PS.mam walthera na weekend nie będę musiał klękać.
Odpowiedz
#4
Parasolki zabrać!
Odpowiedz
#5
Byliśmy z Anią dwa razy super impreza przygotowana perfekcyjnie ale to norma w DSSR . W tym roku nie damy rady remoncik itp .  Zazdraszczam !!!!
Odpowiedz
#6
Koleżkowie na drodze dojazdowej do ośrodka tuz za mostkiem jest sklep  a w tym sklepie w każda sobotę sprzedają szynkę i boczek  świeżo wędzony  i gotowany jeszcze ciepły .
Taki prawdziwy PRL , kupcie i zjedzcie na kolację smacznego . Kiełbasa swojska ............. też jest bajka . Rolleyes
Odpowiedz
#7
Bardzo ciekawy tor, w końcu trzeba było się powyginać i pokombinować żeby ominąć liście, patyczki, krzaczki itp. Zajęcia z jogi też się przydały, daaawno mi się tak przyjemnie nie strzelało. Mokry nocnik (w pewnym momencie lało !!). Takie tory widywało się x lat temu, warto było jechać te prawie 350km.

Trochę zdjęć (zrobione telefonem Sad ):
https://drive.google.com/open?id=0B4c_KJ...Wp0SDcyRXc
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [27-29.09.2019] XI ZLOT STRZELECKI DSSR ZAKRZÓW 2019 MarcinMM 14 11,109 10-01-2019, 05:56
Ostatni post: Jester
  Zlot DSSR Zakrzów yamrt 53 44,350 10-15-2015, 03:58
Ostatni post: Snickers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości