Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzisiejsze strzelanie z dzieciakami...
#1
Od jakiegoś czasu, cyklicznie, zapraszam do siebie rodzinną dzieciarnię na strzelanie z wiatrówki.
Dla wszystkich duże przeżycie, bo do wujka jadą, który ze strzelby pozwoli strzelić... Smile
Oczywiście zasady BHP pierwsze w odprawie poruszone....
Później zastanawianie się do czego lepiej trafiać, tarcze szybko się znudziły, jabłka i orzechy już były...
Tym razem przygotowałem się nieco... kupiłem 3 paczki balonów.
Do balona łyżeczka mąki i dmuchanie... Zabawa przednia, bo strzelać będziemy prawdziwe long range (60m) (nie jak do tej pory - 10m) i każdy dmucha największego jak umie...
Nie obyło się bez pęknięć, zostawiając na twarzy białą maskę Smile

Było świetnie. Rażony śrutem balon eksplodował pozostawiając białą łunę. Dzieciaki aż podskakiwały z wrażenia...

Znacie jakiś inny patent na ciekawy cel? - napiszcie, będzie na następny raz...
Odpowiedz
#2
Zrób safari!Wink (nowym nabytkiem)  https://www.youtube.com/watch?v=NhvWuO1DXS8
Ta pani jest twórcza. Smile https://www.youtube.com/watch?v=hJcx6yZDzBI
Odpowiedz
#3
Safari nowym nabytkiem - odpada, autko rejestrowane na 5 osób, dzieciaków jest zazwyczaj siedmioro...
Odpowiedz
#4
Sławek wydrąż dynię , zrób taką halloweenową ozdobę z tym , że musi ona mieć otwór z tyłu do środka dyni włóż świeczkę (podgrzewacz do herbaty ) za dynią postaw figurkę z dużą k/z lub balon wypełniony czerwonym proszkiem .
Odpowiedz
#5
Zdarzyło mi się kiedyś strzelać do jajek Rolleyes
Odpowiedz
#6
No to się zaczyna "burza bezmózgów". Wink
Balony wypełnione wodą. Tanie napoje gazowane w petach i puszkach. Metalowe elementy (np. patelnie, pokrywki...kowadło Smile ?) Owoce, warzywa miękkie i soczyste. Jaja z chowu klatkowego. Twoja figurka "Zombi"! Pusty dezodorant przy zapalonej świeczce. Cool Awatar Yamrta.  Angel
Odpowiedz
#7
Kiedyś... dawno... bawiłem się tak. Na 10 metrze ustawiałem ziemniaka z wbitym w niego ślepym nabojem do wstrzeliwania kołków w ścianę ( były takie, ci starsi pewnie pamiętają  Big Grin) Po trafieniu w spłonkę kartofelek eksplodował, aż miło. Tylko dla dzieciaczków to chyba za mały cel.
Odpowiedz
#8
AJU, a nie próbowałeś z figurkami do HFT? Wink My jak sobie ustawiamy "tor" u dziadków, to jest wszystkiego po trochu, figurki, spinnery, puszki, butelki pet z wodą, owoce, jajka, co się nawinie i będzie stanowiło zachętę do strzelania. Ale pomysł z balonami kupuję ;-)
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  strzelanie sindbad 16 10,406 07-30-2019, 08:07
Ostatni post: Brandon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości