Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hobby inne niż strzeleckie - mała retrospekcja :)
#1
Music 
Przewalając zasoby swojego twardego dysku znalazłem stare kawałki swojej kapeli z lat młodości... Jakie to były fajne czasy i jak się cieszę , że coś pozostało po muzykowaniu. W grupie grałem na basie, zresztą posłuchajcie sami - w tym kawałku zaczynam razem z bębnami... (jak nie żal Wam uszu)...

http://www.elecso.pl/wp-content/uploads/...ack-02.mp3
Odpowiedz
#2
Przeżyłeś piękne chwile jako muzyk ,wiem wiem napewno był alkochol i dziewczyny ale prosze cię wrzuć jeszcze fotki jak miałeś długie włosy no i pokaż jeszcze tatuaże.
Odpowiedz
#3
I co mam powiedzieć ......... jestem pod wrażeniem ! Klimacik nie mój ale doceniam i rozumiem brzmisz prawie jak Ścierański .
Odpowiedz
#4
Bardzo fajne. Jestem pod wrażeniem. Mogę prosić płytę z podpisem
Odpowiedz
#5
Masz bracie szczęście, że Inkwizycji już nie ma. Skończyłbyś na stosie za taką muzykę, syrki by przypiekli i wszystkie struny by pękły
Odpowiedz
#6
(01-27-2017, 08:21)Brandon napisał(a): Masz bracie szczęście, że Inkwizycji już nie ma. Skończyłbyś na stosie za taką muzykę, syrki by przypiekli i wszystkie struny by pękły

A zapodałem jeden z łagodniejszych kawałków Smile
Odpowiedz
#7
To tym bardziej się ciesz, a może jeszcze Inkwizycja wróci?
Odpowiedz
#8
(01-27-2017, 08:24)AJU napisał(a): A zapodałem jeden z łagodniejszych kawałków Smile
No to ja poproszę te cięższe Big Grin !
Odpowiedz
#9
Nie spodziewałem się, że ktoś będzie chętny słuchać więcej Freeportu Smile
No dobrze - następny kawałek, tym razem po posku, choć młodsza córka zapytała "w jakim języku ten pan śpiewa?"
Tytuł "Myśli", w sumie nasz sztandarowy numer. Z wiadomych nieobiektywnych powodów, zawsze mam ciary gdy go słucham Smile

http://www.elecso.pl/wp-content/uploads/...ack-01.mp3

Tomki, wiem że jakość biedna ale zróbcie mi ta przyjemność i nie odsłuchujcie tego na głośniku telefonu - może jakieś lepsze słuchawki? Smile

P.S. Tak tylko dodam, że wszystkie instrumenty żywe (no prócz klawiszy, z pianem raczej na próby i koncerty słabo się jeździ), a ta wiolonczela w środku numeru - szanowna Magda, która grała z nami w najlepszym składzie Smile
Odpowiedz
#10
Jak dla mnie super Big Grin . Faktycznie może bym coś zmienił w wokalu, ale to tylko takie moje "misianie głuchego dziadka" Wink .

P.S.
Słuchawki mam wprawdzie douszne, ale za to Sennhaiser'a i jak na moje potrzeby dają radę Smile .
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hobby zimowe T83 70 35,672 02-13-2018, 09:52
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości