Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkty do nabijania butli dla PCP we Wrocławiu
#1
Szukam konkretnych adresów wraz z cenami i opinią.

Na tą chwilę mam jeden adres. Zadzwoniłem tam pytając o koszt. Za butlę 6 ltr 300 bar podali cenę ok. 20 zł.

Centrum nurkowe AQUAMATIC.PL

ul. Środkowa 5B
53-662 Wrocław
Odpowiedz
#2
Ja polecam:
http://sprzet-gasniczy.com.pl/
Biją napewno więcej powietrza niż AQUAMATIC, ale jak będziesz się wybierał to zwróć uwagę na godziny otwarcia...
Odpowiedz
#3
Dzięki Wink
Dziś już tam nie pojadę. Ale może uda mi się w następnym tygodniu. Pogadam o cenie i może jakiś rabacie dla naszej grupy....
Odpowiedz
#4
Nie ma co sobie wstydu robić i prosić o rabat z 15zł przy nabijaniu butli parę razy w roku ...
Odpowiedz
#5
Każda złotówka na wagę złota Wink A zapytać można.... W Strzelinie strażacy nabijali mi za free. Zawsze jednak zostawiałem im "coś" za dobrą wolę. Niestety tam jest problem z ich czasem. Ostatnio trafiałem wciąż na akcje ratownicze i brak kadry.
Odpowiedz
#6
A weź. Ze strażakami też już walczyłem. W Nowej Rudzie mają kompresor, podchodziłem parę razy z flaszeczką, oferując pieniążki itp. Ale jak o ścianę tekst: "komercyjnie nie nabijamy". Błagać nie będę kij im w ...
Odpowiedz
#7
Ludzie w Nowej Rudzie są dziwni ....
Odpowiedz
#8
Damian zapewniał , że ponoć można zalegalizować u nich  butlę a ja mam już dwie do legalizacji . ( sprzęt gaśniczy .......... )
Odpowiedz
#9
Nie ma tam problemu z legalizacją, nawet pytałem się o to, ale teraz niestety nie pamiętam za ile dokładnie to było. Napewno musisz zostawić u nich butlę na x czasu.
Odpowiedz
#10
Gdyby ktoś potrzebował w mojej okolicy to Artbron nabija butle do 320 bar .


Admin: Ostrów Wielkopolski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości