Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[20.05.2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole
#1
Witam serdecznie,

Zapraszam na zawody HFT i FT - II Memoriał im. Michała Halupczoka "od strzelców dla strzelców", który odbędzie się 20 maja 2017r na strzelnicy w miejscowości Jełowa niedaleko Opola.
Mam nadzieję, że nowe miejsce z dużym potencjałem przypadnie Wam do gustu. Ponieważ wielu z Was jest również posiadaczami i osobami żywo zainteresowanymi bronią ostrą zapewniamy dodatkową atrakcję w postaci prezentacji dorobku członków klubu OKS Husarz (współorganizatora zawodów).
Liczę na to, że liczna frekwencja, wasze zamiłowanie i doświadczenie pozwoli rozreklamować w naszym regionie tę gałąź sportu strzeleckiego.

Tor będzie się składał z 30 figurek (15 stanowisk x 2) plus 5 figurek dla strzelców FT.
UWAGA!!! Na zawodach będzie obowiązywał aktualny regulamin PFTA (z drobnymi odstępstwami).

Adres:
Oleska 64
46-024 Dąbrówka Łubniańska
współrzędne z Google Maps: 50.791957, 18.041695

Wpisowe: 30 zł - w cenie zapewniamy ciepły posiłek (mięsko z grilla lub ogniska).
Osoby towarzyszące oraz młodzież nie płaca za odział w zawodach.

Nr konta na wpisowe:
Aleksandra Halupczok, Alior Bank: 65 2490 0005 0000 4100 5901 3913
W tytule proszę wpisać „darowizna na rzecz organizacji zawodów” oraz imię i nazwisko zawodnika

Harmonogram zawodów:
8:00 Otwarcie Zero Range
9:00 Otwarcie biura zawodów.
9:45 Odprawa zawodników
10:00 Start zawodów
14:00 Przewidywane zakończenie zawodów i obiad

Formularz zgłoszeniowy

Lista uczestników




Ola Halupczok i OKS Husarz.
Odpowiedz
#2
Ze źródeł nie oficjalnych  jednoznacznie wynika , ze Marcin Safari skopał dziś dupsko Mistrzowi  Dolnego Śląska  HFT  2 o całe cztery punkty .
Piotrek wybacz ale dziś dzieliła Cię przepaść  ba mało powiedziane  prawdziwy rów Mariański w stosunku do wyniku Marcina .
Marcinie  przyjmij moje gratulacje .
Odpowiedz
#3
(05-20-2017, 03:41)yamrt napisał(a): Ze źródeł nie oficjalnych  jednoznacznie wynika , ze Marcin Safari skopał dziś dupsko Mistrzowi  Dolnego Śląska  HFT  2 o całe cztery punkty .
Piotrek wybacz ale dziś dzieliła Cię przepaść  ba mało powiedziane  prawdziwy rów Mariański w stosunku do wyniku Marcina .
Marcinie  przyjmij moje gratulacje .

Nikt nikomu nic nie skopał (Piotrek ma cały tyłek), a że sprzęt nie zawsze tak strzela jak chcemy to każdy doświadczony strzelec wie... Shy

A teraz uprzejmie donoszę...

II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT. W tym roku spotkanie strzeleckie odbyło się w miejscowości Jełowa pod Opolem, na terenie i okolicy strzelnicy dzięki uprzejmości Opolskiego Klubu Strzeleckiego Husarz. Naszą grupę „DGST Beaver” reprezentował Brandon i ja czyli Safari (nicki z forum). Uczestników (ok. 50 dusz) przywitali serdeczni organizatorzy oraz oraz całkiem przyjemna pogoda w sam raz do terenowego strzelectwa. Nie padało, słońce nie raziło, nie było upałów i nie marzliśmy, a wiaterek jeśli był to wprawionym strzelcom w niczym nie przeszkadzał. Tor składał się z 15-stu stanowisk po 2 cele plus gdzieniegdzie dodane specjalnie dla snajperów FT. Czy było trudno? Każdy mógł znaleźć coś co lubi. Figurki stały w dość gęstym lesie na dystansach bliskich i dalekich, troszkę wyżej i znacznie poniżej stanowiska strzeleckiego, a często (jak zapowiedzieli organizatorzy na odprawie) prosty strzał z palika utrudniały krzewy, trawki i gałązki. Kompletów położonych celów nie było, ale wyniki doświadczonych strzelców stały na wysokim poziomie. Wynik mój i Brandona niestety nie pozwolił na stanięcie na pudle (nawet gdyby dostawić kilka dodatkowych stopni). Ja po prostu strzelałem na swoim poziomie (było wielu lepszych), a Piotrkowi można pozwolić na reklamację sprężyny, która wyraźnie dawała się we znaki. Po rywalizacji na wszystkich czekał ciepły posiłek (mięsko z grilla) oraz stanowisko wystawowe replik i oryginałów współczesnej broni palnej. Podsumowując. Tegoroczne spotkanie strzeleckie zorganizowane aby zachować w żywej pamięci kolegę z torów strzeleckich Michała Halupczoka znów zgromadziło wielu nietuzinkowych ludzi, dobrych strzelców z sercem po właściwej stronie. Szczególne podziękowania dla współtwórczyni tego dzieła Oli Halupczok, a także „małej wielkiej grupie” stawiającej tor i przyczyniającej się do organizacji spotkania. Tak trzymać i do zobaczyska. 
A na koniec kilka niezgrabnych fotek próbujących oddać klimat zawodów...
https://goo.gl/photos/MecdYE7FMSqXahKz5
Odpowiedz
#4
Co tu pisać... 
Marcin napisał wszystko.
Krzyś, fakt jest taki, iż Marcin był lepszy i za to mu chwała i gratulacje i oby tak trzymał.  Shy
Odpowiedz
#5
Brawo Wy, że Wam się chciało chcieć  Big Grin
Odpowiedz
#6
Gratki. Strasznie żałuję, że nie mogłem z Wami postrzelać...
Odpowiedz
#7
Super Panowie . Brawo Marcin tak trzymaj.
Odpowiedz
#8
Marcin dzięki za krótką ale ciekawą relację z zawodów , myślę że nic więcej nie trzeba pisać poza tym że dziękujemy wam za przybycie i że chciało Wam się godnie reprezentować grupę .
Mam nadzieję że za rok będzie Was więcej :-)

P.S.
Mała poprawka Ola jest głównym motorem tej inicjatywy i gdyby nie ona to nie było by tych zawodów.
Odpowiedz
#9
(05-21-2017, 07:35)Unkas napisał(a): Marcin dzięki za krótką ale ciekawą relację z zawodów , myślę że nic więcej nie trzeba pisać poza tym że dziękujemy wam za przybycie i że chciało Wam się godnie reprezentować grupę .
Mam nadzieję że za rok będzie Was więcej :-)

P.S.
Mała poprawka Ola jest głównym motorem tej inicjatywy i gdyby nie ona to nie było by tych zawodów.

Spoko Piotrze, dało się odczuć kto był duchem imprezy. Mam tylko nadzieję, że Ola toru nie stawiała. Blush Za rok "jak się uda to będziemy piersi" Wink. Do zobaczyska.
Odpowiedz
#10
Marcin, mogę Twój powyższy tekst umieścić na głównej?
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  I Memoriał Witolda Bojanowskiego - puchar PFTA 2023 PawelW 2 197 07-11-2023, 04:50
Ostatni post: zantara
  03.12.2017 - VI (kończąca) Eliminacja Naszego Pucharu - Jeziorki Orlik 10 10,734 12-05-2017, 11:40
Ostatni post: Orlik
  12.11.2017 V Eliminacja Naszego Pucharu - Duszniki-Zdrój (Zieleniec) Orlik 8 7,481 11-18-2017, 05:13
Ostatni post: Orlik
  Wyniki Naszego Pucharu w 2017 roku ! Orlik 9 9,217 10-26-2017, 06:42
Ostatni post: Jester
  Jesienne Zawody Formuł Hunter Classic Wrocław 11.11.2017 108 0 1,739 10-10-2017, 08:36
Ostatni post: 108
  LIPOVA14.10.2017 OSTATNIE ZAWODY PUCHARU CAFTA MarcinMM 0 1,851 10-06-2017, 09:06
Ostatni post: MarcinMM
  [27.08.2017] Puchar Polsko-Czeski HFT i Zakończenie JURAjskiego PT, KANION - Łazy MarcinMM 3 3,948 08-28-2017, 06:03
Ostatni post: AJU
  26.08.2017 CAFTA CUP BOHUMIN MarcinMM 9 5,785 08-27-2017, 07:59
Ostatni post: zantara
  Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Wielkopolski FT/HFT 2017 Dąbrówka Leśna 19-20.08 Patrykd 15 11,239 08-21-2017, 02:31
Ostatni post: AJU
  Jesenik 15 lipca 2017 CAFTA Cup MarcinMM 17 10,579 07-23-2017, 07:13
Ostatni post: Orlik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości