Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pies
#1
Przygarniemy pieska, szczeniaka małego, bądź suczkę do 1,5 roku (jak starsza suczka to musi akceptować dzieci i koty). Ktoś może coś słyszał coś wie. Na OLXie, na stronach fundacji/schronisk jest zwierząt od groma, ale uwierzcie, od dwóch tygodni dzwonimy po schoroniskach/fundacjach/domach. Naprawdę ciężko znaleść ogłoszenie aktualne, albo, albo, albo książkę można byłoby napisać o tym jak ludzie ogłoszenia wystawiają...
Odpowiedz
#2
A kota pewnie nie chcesz ?
Ela coś i wspomniała, że jej koleżanka na trzy szczeniaki do wydania. Jutro do niej zadzwoni i poda Ci szczegóły.
Odpowiedz
#3
Będę bardzo wdzięczny, koty mam dwa, coś tam pisałeś że szukasz ? Mogę oddać TongueTongueTongue
Odpowiedz
#4
Ja mam 4 koty na stanie, więc jakbyś jednego przygarnął to mielibyśmy po 3 sztuki Wink
Odpowiedz
#5
jeżeli masz tak małe dzidzi to pies ze schroniska musi być (znaczy wypadało by żeby był) szczeniakiem... dlaczego? po 1:w schroniskach duzo psów jest po przejściach i może nie mieć tolerancji do dzieci. po 2:dzidzi w takim wieku chce pokazać aż za dużo miłości psu(czyli nosic na siłę i takie tam), małe szczenie bedzie bardziej tolerancyjne i z czasem nauczy sie omijac dziecko albo nie bedzie odpuszczac go na krok to zalezy tylko od charakternosci psiaka. Dodatkowo psu takiemu trzeba poświęcać dużo uwagi(jeżeli jest to juz wiekszy piesio tak jak juz 1,5roku).... szczeniak wrósł by w strukture rodziny i nie czuł by sie odrzucony przez was(gdy wy bedziecie wiecej czasu poswiecać dzidzi). Gdy ktoś chce oddac psa i jest do tego zmuszony moze wam powiedziec ze kocha dzieci, uzywa toalety i wogole jest taki super ze auto naprawi...
Odpowiedz
#6
O to to to masz 100% rację ludzie to k*** i oddając najlepszego przyjaciela są w stanie powiedzieć wszystko. Dlatego głównie poszukujemy szczeniaka. Może masz jakieś info ? Bo w tamtym okolicach nie szukaliśmy...
Odpowiedz
#7
Ja kiedyś widziałem. Młody, mało wyszczekany, kulturalny wręcz można powiedzieć. Umie pocierać przednimi łapkami. Można Go zrozumieć. Zero agresji, w przeciwieństwie do "Ludzia-stonogi". Cool
https://www.youtube.com/watch?v=yE6_AAptTIA
Odpowiedz
#8
Dzisiejsze ogłoszenie:

Oddam szczeniaki
Odpowiedz
#9
Dzwoniłęm Jarosławie na ten numer co mi Ela podesłała. Dzisiaj mają mi mailem szczegóły przesłać, a link który podałęś wyżej:
"Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna"
Odpowiedz
#10
Tak wygląda to ogłoszenie:

[Obrazek: pieski.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości