Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finał Pucharu PFTA
#1
Znalazłem taką filmową relację na youtube. 

Odpowiedz
#2
Znalazłeś fakt ale drugim Safarim to Ty nie będziesz  Rolleyes
Pierwsza cześć filmiku to nic innego jak reklama produktów "łoltera".
Odpowiedz
#3
Ciekaw jestem ile zostało tego "Łoltera" po przeróbkach w karabinku Krzyśka Siudy ? Wink
Odpowiedz
#4
Nic , przerabiali to ponoć z Hoganem a temat opisany jest szeroko na beżowym .
Odpowiedz
#5
Fajnie jest pooglądać filmy, bo można sobie przewijać dowolną ilość razy i podpatrywać. Pan Siuda np. zauważyłem, strzela prostując palucha po zwolnieniu spustu. A są zwolennicy pozostawienia-przytrzymania palca w miejscu "oddania strzału" (w imię lepszej celności oczywiście). Macie może inne filmy i inne spostrzeżenia na temat techniki strzelania?  Shy
Odpowiedz
#6
(10-28-2015, 06:58)Safari napisał(a):  A są zwolennicy pozostawienia-przytrzymania palca w miejscu "oddania strzału" (w imię lepszej celności oczywiście). Macie może inne filmy i inne spostrzeżenia na temat techniki strzelania?  Shy

Spostrzeżenia mam. Nie tylko przytrzymać palec w miejscu "oddania strzału", ale dodatkowo jeszcze przez 2-3 sekundy "trzymać" cel, który "padł" lub nie ( to jest bez znaczenia) , w przyrządach celowniczych.Młodym adeptom strzelectwa tarczowego tłumaczy się to koniecznością wyrobienia sobie tzw. pamięci mięśniowej. Za dużo pisania, żeby to wytłumaczyć. Jeżeli Cię to interesuje wykład odbędzie się w Mikstacie 08-11-2015. Uprzedzam, prelekcja nie jest tania  Big Grin
Odpowiedz
#7
" wykład odbędzie się w Mikstacie 08-11-2015. Uprzedzam, prelekcja nie jest tania "
I przy jednym dniuSmile to musi kosztowaćSmileSmileSmile
Odpowiedz
#8
Sindbad tanio swojej wiedzy nie sprzeda, ale warto....  Cool
Odpowiedz
#9
Dokładnie Wink
Odpowiedz
#10
Krzysztofie Ty też możesz przepraszam mogłeś coś powiedzieć o strzelaniu z wiatrówki ale forma już nie ta , kaliber nie ten a i słuch już nie ten . Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości