Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja
#1
Siema Boberki!

Piszę do Was bo ...... Was lubię i już Big Grin .
W tym roku jak widzicie nie udało nam się ogarnąć do organizacji naszej imprezy bo mocno zaangażowaliśmy się w udział w Pucharze PFTA. Oczywiście w żadnym wypadku nie żałuję naszego wkładu w puchar pefty, bo i tak wspólnie spotkaliśmy się, a organizacja naszych imprez była na wysokim poziomie.
Jakiś czas temu rozmawiałem z Krzyśkiem i Anią o naszym PeKaZecie. Doszliśmy, po konsultacjach z ekipą poznańską, że powinniśmy pomyśleć na przyszły rok o jednej wspólnej imprezie, najlepiej dwudniowej - coś co mogłoby mieć miano Mistrzostw Ziemi Zachodniej, czy coś w tym stylu. Czasu jest jeszcze sporo ale myślę, że warto już zacząć planować aby zarezerwować sobie miejsce w kalendarzu strzeleckim na 2018 rok.
Co o tym sądzicie?





P.S. Podoba mi się podpis pod moim nickiem - "Młody użytkownik" Wink  Moja małżonka, jak jej to pokazałem, odparła mi - "no to masz tutaj swoje 5 minut staruchu" Big Grin
Odpowiedz
#2
Cześć młody użytkowniku Big Grin,
tak się składa, że mamy spotkanie grupowe w łyk-end...
Będzie większość Beaverów więc pogadamy\podyskutujemy o tym pomyśle.

Pzdr
Piotrek
Odpowiedz
#3
Coś tu macie  nie halo  z datami. Piszecie 8 grudnia, a to dopiero jutro ?
Odpowiedz
#4
Tomku ja tego nie widzę w żaden sposób, mógłbyś przybliżyć temat ? Jak to organizacja wspólnej imprezy 2-dniowej ? Spotykamy się w jednym miejscu i robimy razem ? Gdzie ? Jak ?

A nie lepiej opcja 3 zawodów zorganizowanych przez 3 grupy ?
Odpowiedz
#5
Dziś zapodałem taki post na forum Wikingów by temat troszkę podgonić:

"Cześć Chłopaki!
Czas podjąć  jakieś konkretne decyzje odnośnie pucharu PKZ 2018.
Coś tam Tomek napisał na forum Beawerów, ale temat nie pociągnięty.
(Nie wiem czemu u nas nic nie napisał :-(  ).

Propozycja jest taka: 

Beawery -  27.05.2018  - Mikstat 

WSST Strzelec 17-06-2018  lub 23-09-2018 - Fort VI Poznań

Wiking - ???

Możecie zrobić zawody środkowe lub końcowe jak wolicie.

Jeśli boicie się o brak rąk do pracy to mogę zapewnić jedno auto (min 4 osoby) wsparcia z Wielkopolski.

Chłopaki pociągnijcie dyskusję i ustalcie coś konkretnego w przeciągu 10 dni. Bo widzę, że temat obumiera, a tego bym bardzo nie chciał."
Odpowiedz
#6
Patryku tak to pasuje ! Smile Z chęcią zrobimy 27.05 i będziemy jako pierwsi Smile
Odpowiedz
#7
(01-07-2018, 06:28)Orlik napisał(a): Patryku tak to pasuje ! Smile Z chęcią zrobimy 25.05 i będziemy jako pierwsi Smile

Tak to ustaliłem z Krzychem na ostatnich zawodach. Żadnej samowolki mojej w tym nie było.
Odpowiedz
#8
Fajna inicjatywa podtrzymania zawodów PKZ Rolleyes  szkoda, że w części lubuskiej taka posucha Undecided
Myślę, że najfajniejsze w PKZ było to, że każda grupa organizowała oddzielne zawody, każde były inne i zaskakiwały innymi atrakcjami a skoro Puchar to trudno aby miało się oprzeć o tylko jedną imprezę...
Gęsty grafik imprez tu pomijam Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości