Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Nasze hobby
#1
W związku z prezentowanym zdjęciem , pierwsze od góry (grupa ludzi siedzi w wannie ) mam pytanie
-kto robi te bąble w wodzie ?
- a jak już to oni robią czy wyciągi są sprawne ?
-i co oni ( ci wodzie ) jedli bo muszę przyznać , że zaimponowali mi .

Moderator: Proszę o zamieszczanie w tym dziale, wyłącznie merytorycznej treści... Cała reszta zostanie przeniesiona do właściwego miejsca Wink
Odpowiedz
#2
A który tu jest moderatorem ?
No to wyjaśniam ja mam takie hobby , że puszczam bąble w wannie i chciałbym się dowiedzieć kto robi to lepiej i jak to robi i co jest czynnikiem bąblogennym
.
Odpowiedz
#3
1. Nie mam pojęcia Wink
2. Polecam wyjazd na basen. Tam są takie wanny, z którymi tej konkurencji nie wygrasz SmileSmileSmile
Odpowiedz
#4
Te wanny są zapewne chińskie i na jedna wannę przypada 15 chińskich więźniów politycznych .
Kolego Jaro jest mi za Ciebie wstyd , jak możesz wykorzystywać niewolniczą pracę innych ludzi . Angry
Odpowiedz
#5
Safari ja Ci punkty reputacji za oddzielenie moich pierdów będę przyznawał  (ujemne) zlekceważyłeś mnie i na śmietnisko . Angry Angry Angry Angry Angry
Odpowiedz
#6
Jakoś takoś, jak mnie ktoś zagania na śmietnisko...to mi nie skoro. Dodgy  Brudna robota (śmierdząca) . Chcesz, masz... Angel

Odpowiedz
#7
Jedno słowo MISTRZYNI ale nie umie dawkować napięcia .
Odpowiedz
#8
(10-18-2015, 09:11)yamrt napisał(a): Jedno słowo MISTRZYNI ale nie umie dawkować napięcia .
 

Eeeetam, ja też tak potrafię  Rolleyes
Odpowiedz
#9
Nie wierzę, poproszę o filmik. Blush
Odpowiedz
#10
Upsss, to się pochwaliłem.....
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [oddzielony] Polecane sklepy Safari 0 1,630 10-19-2015, 08:11
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości