Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W dniu urodzin ...........
#1
Kolego  Jacku życzymy Ci rodzinne , następnych 46 lat w zdrowiu , szczęściu  i takimi tam innym przyjemnościami i oby z Twojego kranu zawsze płynęła ciepła woda a las okazał się w przyszłości mniej  zdradliwy  pozbawiony zdradliwych korzeni i ukrytych gałęzi .
Wszystkiego dobrego Jacku . Wink
Odpowiedz
#2
Dziękuję za życzenia i pamięć Big Grin ale nie tylko ja mam dzisiaj urodziny jest jeszcze MM.
Odpowiedz
#3
No chłopaki... Czas leci, oczy już nie te... Zaczną się pewnie i inne dolegliwości wieku średniego.
Życzę Wam obojgu, aby ww ograniczenia przyszły dopiero za jakiś czas.
Zdrówka i szczęścia życzę!
Odpowiedz
#4
Hej Zgredziki moje . Wszystkiego Naj Naj Najlepszego życzą Marszałki.
Odpowiedz
#5
Marcinie  Tobie życzę ..................... nowej osady i wiatrowskazu .    Big Grin 
Wszystkiego dobrego . 
Ps . Rozumiem , że ciasto w Czechach będzie ?
Odpowiedz
#6
Zdrowia życzę obu starszym...  Big Grin Smile reszta przyjdzie sama.
Odpowiedz
#7
Dziękuję wszystkim za życzenia  Big Grin ciasto na pewno będzie zresztą jak zawsze ale dopiero na spotkaniu w Dusznikach Smile
Odpowiedz
#8
Marcin ma patent na zatrzymanie czasu i się nie ujawnia ! Wink  Wobec tego Jacku korzystaj z okazji i puki nie ma okazji do składania gratulacji strzeleckich ( a na pewno będą i czekamy cierpliwie z wielką nadzieją  Cool ) przyjmij szczere życzenia wszelkiego dobrodziejstwa i od teraz szczęście wszelakie niech Cię nie opuszcza, niech się do Cię przyklei jak świeże...do podeszwy! Tego Ci życzę ja i pewnie inni, którzy do kompa dzisiaj nie zasiedli. My
Odpowiedz
#9
Wszystkiego dobrego dla jubilatów  Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości