Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy tylko AA
#1
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i zaczynam przygodę ze strzelectwa. Chciałbym wystartować a zawodach HFT 2 co bysciebpolecili mam do wydania 1000 złocisty na sama wiatrowka. czy tylko AA wchodzi w rachubę?z góry dzieki
Odpowiedz
#2
Sama wiatrówka za 1000 złocisty wystarczy, żeby strzelać HFT2. Cieszymy się, że zaczynasz przygodę ze strzelectwa. Byśmybpolecili inne inne wiatrówki niż AA. Z dołu prosza.
Odpowiedz
#3
Ale jaki model?czytałem duzo ale jakoś nic nie mogę wybrac?
Odpowiedz
#4
Popytaj na e-tawerna. Chomic project, Grupa Wrocławska- fachowcy w "sprężynach" Bez "kitu" naprawdę są mocni w doradzaniu. Pozdrawiam sindbad Smile
Odpowiedz
#5
Oki dzięki a Ty polecił być coś czy raczej no?
Odpowiedz
#6
Bym raczej no.
Odpowiedz
#7
Tak się składa, że mamy sprężynki w grupie.
Piszesz o HFT... To wymaga pewnych założeń. Czy hft strzela sie tylko z tx200, ps-a? - nie...
Gdybym teraz wybierał - pewno znów decyzja by padła na Tx Smile
Skąd jesteś? - najlepiej wziąć karabinek do ręki...
Sindbad dobrze Ci radzi - jak trafisz na zawody FHC, znajdziesz tam przekrój rożnych karabinków. Popatrzysz, pomacasz i sam ocenisz. U nas w tej chwili mamy tylko tx-a i dwie 97...
Odpowiedz
#8
Osobiście miałem HW97, ProSporta i TXa - mi najlepiej leżał TX. 
Jednak każdy indywidualnie musi dobrać do swoich preferencji. Najlepiej wybierz się na jakieś  zawody a koledzy z pewnością dadzą się przymierzyć, wtedy sam zobaczysz co i jak Ci leży.
Odpowiedz
#9
(02-13-2018, 08:59)kukula0308 napisał(a): Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i zaczynam przygodę ze strzelectwa. Chciałbym wystartować a zawodach HFT 2 co bysciebpolecili mam do wydania 1000 złocisty na sama wiatrowka. czy tylko AA wchodzi w rachubę?z góry dzieki
Witam. Jeśli chcesz wystartować na zawodach HFT2 (nawet jeśli jesteś niepełnoletni), to tak teoretycznie wystarczą chęci aby przybyć i wpłacić startowe. Wczesniej oczywiście należałoby na stronie-forum organizatora zadać pytanie, czy ktoś cię przygarnie do grupy, użyczy karabinka, pokaże i wyjaśni co i jak (warto oczywiście wcześniej poprzeglądać strony z regulaminami i zasadami "gry"). Co do karabinka za 1000 złociszy...To jest taka kwota, za ktorą możesz kupić chyba każdy odrzutowy karabinek, ale...Te co są najbardziej cenione i celne to tylko używki (co wcale nie znaczy, że będzie to zle rozwiązanie, zależy jak trafisz, z jakiego źródła). Czy w grę wchodzi tylko AA? W tym momencie bardzo uraziłeś Tomka T83, no może troszkę mnie. Wink Srtzelać możesz z każdego "amortyzatora", który pędzi śrut z energią < lub = 16,3 Jula, ale za najbardziej zdatne do HFT2 i celne uważa się: AA Pro Sport, AA TX, HW 97, no może jeszcze Walther LGU. A na poparcie masz np. listę zgłoszonych na ME 2017 (Recoiling czytaj HFT2).
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...2035620587
P.S. Jak zapytasz Yamrta o najlepszy karabinek...to zawsze odpowie "Steyr".  Smile (Tylko te 1000 zł., to będzie jedna z rat! Rolleyes ) Ale na szczęście to już nie jest HFT2. Angel
P.S.2. Jeśli zakupisz nowe coś ze sklepu za 1000, to prawdopodobnie dokonasz zakupu jak auto z salonu...już nie sprzedaż za tą cenę. To są tak zwane karabinki pierwszego kontaktu-na próbę. Jeśli pojedziesz z takim na zawody i "wkręcisz się" prawdopodobnie będziesz chciał mieć taki jak inni.
P.S.3. Dziasiaj jakbym był przekonany na 200%, że chcę strzelać (i mam gdzie), to brałbym kredyt i kupił karabinek od Brandona (jeśli Jego oferta jest aktualna).
Rekord P.S., czyli P.S.4. Jeśli chcesz brać udział w zawodach to po prostu przyjeżdzaj na zawody (do tego już trzeba mieć dużą motywację). Jesli chcesz osiągać wyniki, to musisz robić co wcześniej, plus trening, plus dobry karabinek . Cool
Nowy rekord P.S.5. Będąc posiadaczem HW 97 zakończę sucharem...AA o co chodzi? Wink
Odpowiedz
#10
dzięki wszystkim za pomoc!!!!!???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości