Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa stara strzelnica.
#1
Ludzie z moich okolic może będą mieli miejscówkę do trenowania. Dzisiaj się dowiedziałem, że LOK wywala bractwo kurkowe ze strzelnicy przy ul. Brackiej w Ostrowie Wlkp. 
Do 20 listopada mają kapitalnie wyremontować wnętrze starej strzelnicy zamkniętej. Mają tam być dwa zautomatyzowane tory: 25 metrów i 45 metrów (lub 50?). Na otwartej przestrzeni (ok 170 metrów długości, ze 30 szerokości) ma powstać miejscówka do strzelania ASG i paintball'a. Bunkier jakiś ma być, itp. ;-)
Odpowiedz
#2
Ciekawe tylko jaka będzie cena.... Jeśli to oddadzą do administrowania firmie prywatnej to pewnie zaporowa.
Jak otwierali nową strzelnicę w Myślenicach to tak właśnie było.
Godzina strzelania na osi 10m kosztowała 25zł. Ta dłuższa jeszcze drożej  Sad To jest duży problem w naszym kraju, gdyż  takie koszty ograniczają docelową grupę strzelców do tych co mają wysokie zarobki. Młodzieży na to nie stać...
Odpowiedz
#3
Ten gościu nic mi tutaj nie mówił o cenie, mimo że pytałem. Mówił, że składka za przynależność do koła strzeleckiego to 5 złotych miesięcznie, a te pieniądze zostają w kasie tego samego koła. Że można za te pieniądze sobie kupić jakieś akcesoria do strzelania: naboje, śrut, itp. O innych opłatach nic nie mówił. No ale pewnie dla nich lepiej, żeby to była niespodzianka ;-)
Odpowiedz
#4
Zobaczymy co zrobią .
Większy wręcz ogromny potencjał ma stara strzelnica wojskowa ale nie wiadomo czyja ona jest .
Odpowiedz
#5
Nigdy tam nie byłem nawet zobaczyć...
Odpowiedz
#6
Bramę teraz zamknęli i wejść trzeba przez dziurę w płocie .
Dobrze zrobili bo okoliczna młodzież zrobiła sobie tam "klub"
Odpowiedz
#7
5 zł miesięcznie to bardzo niska kwota... W Ząbkowicach mamy strzelnicę na 15m i chcą 100 zł / mc Sad
Odpowiedz
#8
Tylko, że to ma być jakaś standardowa składka za przynależność do koła LOK. Chyba używanie strzelnicy to osobna sprawa.
Odpowiedz
#9
Niekoniecznie. My płacimy składki LOK i w ich ramach możemy bezpłatnie korzystamy z dwóch osi strzeleckich w Górze. Do tego broń i częściowo amunicja. Może w Ostrowie też tak będzie...
Odpowiedz
#10
(10-20-2015, 11:46)Jaro napisał(a): Może w Ostrowie też tak będzie...

Oby, oby. :-D
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa miejscówka pod dachem... AJU 11 9,247 08-09-2016, 11:33
Ostatni post: AJU

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości