Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przewóz (przelot) z karabinkiem pneumatycznym - wymagane dokumenty.
#1
Pytanie skierowane do praktyków lub znajomych z tą wiedzą Smile
Z Marcinem znaleźliśmy linie które za dodatkową opłatą umożliwiają przelot z karabinkiem sportowym.
Po kontakcie telefonicznym z lotniskiem okazuje się, że nie będzie problemów z naszym sprzętem - trzeba tylko zgłosić fakt przyjazdu na teren lotniska.
Jednak szukam osoby która miała już z tym do czynienia. Może Darek/Jacek mają znajomych latających na olimpiady i inne ważne zawody?
Odpowiedz
#2
Ja niestety nie pomogę.
Odpowiedz
#3
Mało wiem, ale na pewno się przyda dużo pieniędzy Smile radlukaj kiedyś mówił o jakiś dużych dopłatach nieprzewidzianych. Zaproszenie, fajnie mieć papier mówiący że to nie jest broń, kłódka, metryczka na kufrze. Kurcze dużo tego, a to tylko zasłyszane gdzieś na zawodach Smile
Odpowiedz
#4
Sławku też nie pomogę ale myślę że przy dzisiejszej panice na lotniskach może być ciężko.Proponowałbym może poszukać na zagranicznych forach skoro przylecieli nawet z afryki na mistrzostwa to się na pewno da tylko że Polska to piękny kraj .
Odpowiedz
#5
Chyba Unkas przerabiał ten temat .
Odpowiedz
#6
Z tego co się orientuję, to żaden HFTciarz nie latał z karabinkiem, albo się do tego nie przyznają Smile
Spróbuję skontaktować się z kimś z https://www.pzss.org.pl/. Oni przecież muszą latać ze sprzętem Smile
Odpowiedz
#7
Unkas leciał a karabinek pojechał z inną ekipą samochodem,bez paniki nie będzie problemów.
Odpowiedz
#8
Dzwonilście do przewoźnika . Dzwoń jeszcze raz bierz i nie i nazwisko osoby która mówi że jest to możliwe na jakich warunkach i tak dalej a potem na Kozaka ze latasz tak kilka razy w roku i z niej racji teraz niby ma być inaczej.
Odpowiedz
#9
Tak jak pisze Marcin ja leciałem a karabinek jechał z ekipą samochodem , Sławek skontaktuj się z Mariuszem (mimut) w zeszłym roku chłopaki z UK lecieli z karabinkami , on zreszta też się szykował na lot więc będzie zorientowany .
Odpowiedz
#10
Ok - dzięki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości