Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziela
#21
Dziękuję a co do nocnika to niezły pomysł już nie długo wieczory będą dłuższe to i może okazja się trafi jeżeli teren jest bezpieczny  Big Grin
Odpowiedz
#22
Ja też wybieram się do tego lasku w listopadzie na fhc do chomików.
Odpowiedz
#23
Podaje namiary na strzelnicę (z zaprzyjaźnionego forum, żeby nie było Wink)...
Wrocław, 51.153127, 16.983528 Strzelnica Łuczniczo Wiatrówkowa 
https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelsk...ekt,id,236
Jest to teren otwarty niestrzeżony owałowany, zawałowany, zawaułowany?...taki z wałami (jak przyjdą Wink ). I z taką usypaną ziemią z trzech ważniejszych stron. Jak się ostrych kątów nie będzie trenowało to jest bezpiecznie. 
Jest prośba. Bierz gwizdek i edukuj. Jak będą inni ze śrutem i ktoś będzie chciał wejść w obszar strzelania to 1 gwizd. Jak będzie wolne i możliwe strzelanie 2 gwizdy. Niech się ludziska uczą!  Cool Gorzej z łucznikami. Jeśli nie chcą obcować z rykoszetami, to powinni stać jak inni i gwizdać chcąc pójść po strzały. Wracając do namiarów na miejscówkę. Jak się minie drogowskaz na schronisko zwierząt (po prawej, a Ty jedziesz dalej prosto), to będzie bodajże taki 2-gi łuk na którym się wjeżdża (miedzy betonowymi pachołkami) na placyk ze szlabanem. Dalej trzeba iść ok 60 m. na prost po lewo (i widać wały i wiatkę.) (Swoją drogą to trzeba zagadnąć odpowiednie osoby o oznaczenie szlaku do tego miejsca).

(09-26-2016, 05:31)MarcinMM napisał(a): Ja też wybieram się do tego lasku w listopadzie na fhc do chomików.

A ja im powiedziałem, że mnie nie będzie bo mam zawody w Jeziorkach! Chyba troszkę mi się pomyliło. Blush
Odpowiedz
#24
Czyli rozumiem że też się tam wybierasz.
Odpowiedz
#25
We Wrocławiu zawody są 11.11 a nasze ostatnie Pucharowe w Mikstacie 12-13.11 Big Grin
Odpowiedz
#26
(09-26-2016, 06:04)MarcinMM napisał(a): Czyli rozumiem że też się tam wybierasz.

Wiesz...mam mieszane odczucia, pożyjemy zobaczymy. Jak będę w stanie pokazać, że jest coś bardziej wciągającego niż FHC, to i owszem. Angel
Odpowiedz
#27
Marcinie dzięki za namiary i trasę dojazdu.Jeżeli będę to na pewno wezmę gwizdek może mi nikt nie p--nie  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości