Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ktoś biega ? Może połówka górska ?
#1
Może ktoś chciał maraton zaliczyć, a nie zdążył ? 20km pod górkę w terenie to jak 40 po równym Tongue

Jak coś to z chęcią pomogę w załatwieniu noclegu itp. itd. a przy okazji będę miał towarzysza na trasie Smile

http://duszniki.pl/events/bieg-gorski-orlica-run/
Odpowiedz
#2
Sad 
(09-21-2015, 09:19)Orlik napisał(a): Może ktoś chciał maraton zaliczyć, a nie zdążył ? 20km pod górkę w terenie to jak 40 po równym Tongue

Jak coś to z chęcią pomogę w załatwieniu noclegu itp. itd. a przy okazji będę miał towarzysza na trasie Smile

http://duszniki.pl/events/bieg-gorski-orlica-run/


Ty chcesz nas zabić ?? Przecież takie rzeczy to tylko dla twardzieli...

Ja wróciłem do swojej starej pasji. Trenuję cztery dni w tygodniu karate shotokan + trzy razy basen. Na dziś nie mam sił by jeszcze biegać   Cry
Odpowiedz
#3
Dobre jeden trenuje wariant ucieczki a drugi jak dogonić i skatować .
Odpowiedz
#4
Każdy ma inne podejście do sprawy uchoźców, czy jak im tak Big Grin

(09-23-2015, 09:26)Orlik napisał(a): Każdy ma inne podejście do sprawy uchoźców, czy jak im tam :x
Odpowiedz
#5
Powiem Wam, że chodzę po mich treningach jakbym dobijał już setki Sad Lata lecą i człowiek już nie ma takiej kondycji...

Orlik, jakie buty byś polecił do biegania ?
Odpowiedz
#6
Buty. Zawiodłem się tylko na Salomonach Speedcross 3GTX i jakoś nie mam już przekonania do tej marki. W moich pierwszych Asicsach przebiegałem ROK, buty nie do zdarcia. Używam cały czas ników, pumy i przede wszystkim Asicsów. Te marki polecam jako sprawdzone w boju. Teraz właśnie zakupiłem New Balance MT910OB2 żeby obczaić coś innego/nowego.
Odpowiedz
#7
Kolego w takich NB jak Twoje to ja w niedzielę do kościoła popylam .
Odpowiedz
#8
To but terenowy, jak masz ścieżkę przez las to napewno się sprawdzi Tongue
Odpowiedz
#9
Tak ale trzeba ostro balansować...
Odpowiedz
#10
Ja chodzę asfaltem .
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ktoś zna tego zawodnika. sindbad 4 1,605 10-21-2021, 10:54
Ostatni post: Brandon
  Czy wiatrówka może być groźna ? Jaro 1 2,200 03-06-2016, 01:18
Ostatni post: yamrt

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości