Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palmrest do TX a
#1
Witam !
Mam pytanie techniczne do użytkowników karabinków sprężynowych : Gdzie lepiej zamontować palmrest do osady czy systemu ? Pomijam rozwiązania techniczne bo te można rozwiązać rozmaicie ,chodzi mi o wpływ na podrzut i POI .
Odpowiedz
#2
1. Teoretycznie nie ma to znaczenia. Najważniejsze - mocowanie musi być stabilne. Nie mniej jednak nigdy nie spotkałem się z restem montowanym do systemu. Zawsze mocuje się go do osady najlepiej w taki sposób, aby nie utrudniał pracy z karabinkiem, czy serwisu...
2. Palmrest miałem okazję testować osobiście. Wynik test taki, że strzelam bez, choć nie ukrywam, czasami mi brakuje kilku tych centymetrów... Smile
3. Miło Cię widzieć na naszym forum Smile
Odpowiedz
#3
AJU napisał(a):1. Teoretycznie nie ma to znaczenia. Najważniejsze - mocowanie musi być stabilne. Nie mniej jednak nigdy nie spotkałem się z restem montowanym do systemu. Zawsze mocuje się go do osady najlepiej w taki sposób, aby nie utrudniał pracy z karabinkiem, czy serwisu...
2. Palmrest miałem okazję testować osobiście. Wynik test taki, że strzelam bez, choć nie ukrywam, czasami mi brakuje kilku tych centymetrów... Smile 
3. Miło Cię widzieć na naszym forum Smile
DziekiDzięki !
Co do sposobu montażu to mam palmrest mocowany śruba która łączy system z osada przy spuscie .jest stabilnie, bezinwazyjnie tyle że przenosi drgania z systemu. To daje inne odczucia przy strzale . 
Odpowiedz
#4
Drgania większe lub mniejsze będą zawsze (chyba, że zniosą je luźne śruby mocowania Smile ).
Taki urok karabinków o sprężynyowym napędzie.
Odpowiedz
#5
Tak, ja też przy TXie miałem palmrest mocowany śrubą przy spuście
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości