Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz zawodów
#1
Hej wszystkim,
Mam nadzieje, że nie zostanę źle odebrany lub że się przypierdzielam, ale brakuje mi na stronie lub forum dosłownie kalendarza tak jak jest na pfta. Spoko osoby znające temat mogą tam szukać informacji, ale co z zawodami itp. gdzie jesteśmy w gościach i szukamy osób. Można szukać forum, ale te wątki skaczą i szukanie czasami jest nie wygodne. Co powiecie aby dołączyć kalendarz zespołowy? Można wziąć po wpisywać duplikat pfta + spotkania gościnne gdzie będziemy. Znam osoby, które może by chciały spróbować dołączyć do zespołu ale się wstydzą i na początku chciały by pogadać na żywo i dopytać o sprzęt itp. Co wy na to? 

Jeśli coś będzie nie jasne to przepraszam i sprostuje, w takich kwestiach mam zboczenie zawodowe i już myśle jak można to zrobić. Jak będziecie na NIE spoko dla mnie nie było tematu także czekam na szczere opinie  Smile Wink

Tak aby nie edytować wcześniejszego. Temat nasunął mi się, jak próbowałem zaplanować swój czas aby pojechać na zawody, skakanie po wątkach też czasami jest problematyczne, a kalendarz jest super reprezentacją, a też łatwo by można było rozszerzyć aby na kalendarzu było pokazane kto rzeczywiście będzie, a kto nie. Bo czytać wszystko na forum może być trudniejsze niż szybki rzut oka na kalendarz i wszystko wiesz Smile
Odpowiedz
#2
Kalendarz z imprezami dobry pomysł, można nawet użyć systemowy - forumowy kalendarz.
Kalendarz z deklaracjami kto jedzie raczej nie zda egzaminu. U nas jak w kalejdoskopie Smile...
U mnie ciężko z planami - zazwyczaj na większych zawodach staram się być, ale wiesz - życie.
Odpowiedz
#3
Kalendarz zawodów organizowanych przez naszą grupę wrzucę jak będzie ustalony (brakuje jeszcze terminu Pucharu Zimowego), dodatkowo podlinkuję ten z "beżowego", ale on też jeszcze się ustala.
Odpowiedz
#4
No i kalendarz na 2020 podpięty  Big Grin
Odpowiedz
#5
Poprawiłem co było źle i jest już ok
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kalendarz 2021 Brandon 0 1,112 02-07-2021, 08:05
Ostatni post: Brandon
  Kalendarz strzelecki 2020 Brandon 3 3,962 12-17-2019, 06:58
Ostatni post: Brandon
  Kalendarz Czeski i Polski 2017 Orlik 1 2,368 11-17-2016, 03:05
Ostatni post: Orlik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości