Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich gorąco
#11
Witaj na forum Macieju, dzisiaj rozmawialiśmy przez tel.
Odpowiedz
#12
Marcina w okolicy Dusznik lub na zawodach, Tomka w zasadzie tylko na zawodach.
Ja strzelam HFT1, jestem z Wrocławia bywam na poniemieckiej strzelnicy w Lesie Osobowickim (LaOs), bo mam w miarę blisko. 
Strzelnica łuczniczo-pneumatyczna wyremontowana przez miasto z tzw. Projektu Obywatelskiego, jest wiata i miejsce na ognisko. Właśnie wróciłem z Laosu Tongue
Oczywiście zapraszam do wspólnego strzelania, w tym tyg. już nie dam rady, ale w przyszłym jak pogoda pozwoli...
Strzelam głównie w tyg. prosto po pracy czyli koło 16.00 lub wcześnie rano w weekend, jest wtedy po prostu najluźniej. Dziś np. były 3 os., w tym jeden z łukiem Rolleyes
Odpowiedz
#13
Witam ,witam. Jak już się kolego wybierasz na MDŚ to zapraszamy od piątku będzie czas pogadać itd. Jeśli się zdecydujesz w ogłoszeniu jest nr do mnie. Pozdrawiam Tomek (tylko że nie ten od FT)
Odpowiedz
#14
Cześć, dobrze, że są jeszcze zakręceni Ludzie Smile
Odpowiedz
#15
Oj Sławku jestem nikim tak jak sindbad   nie mam FB i Fanpage Big Grin .
Maciej wydrukuj mi nowy karabin   Tongue
Odpowiedz
#16
Chłopaki jest nadzieja Krzyś chce nowy karabin nie zapytał o wydrukowanie kolejnego psa . Jeszcze go całkiem nie straciliśmy.
Odpowiedz
#17
Cześć Maciej jeżeli mieszkasz w Wołowie to najbliżej masz do Brandona ja mieszkam w Głogowie fajnie że będziesz na MDŚ ja też tak zaczynałem i mnie wciągnęło zapraszamy.
Odpowiedz
#18
Cześć Smile . Wpisz się na listę MDŚ. To ułatwi Tomkowi organizację imprezy.
ps. Piotrek, poprawki wydrukowane i za laminowane, odbiór w Sierakowie.
Odpowiedz
#19
Karabinu nie wydrukuję (nie żeby się nie dało) tylko może być to ciutke niebezpieczne ze względu na parę akcji w USA i naszej okolicy.

Co do zapisów to od wczoraj już zapisany i w boksie na start czekam Big Grin, a jeśli chodzi o piątek to muszę spróbować klienta przenieś na inną godzinę to może wtedy się uda Wink
Odpowiedz
#20
Jak nie karabin to może chociaż idealny śrut ?  Angel
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam NikczemNik 12 5,109 02-27-2022, 06:32
Ostatni post: zantara
  Witam NesesereK 6 3,468 01-27-2022, 09:57
Ostatni post: zantara
Smile Witam. Darshan664 6 9,468 10-26-2019, 06:27
Ostatni post: PawelW
Thumbs Down Witam ! Mechanik 4 7,715 09-14-2019, 05:55
Ostatni post: AJU
  Witam wszystkich tomas_w 3 7,641 06-26-2019, 07:31
Ostatni post: MarcinMM
  Witam wszystkich. zantara 19 18,649 04-17-2016, 10:06
Ostatni post: Jaro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości