Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABC o HFT
#1
Hej wszystkim,
Jako, że trenuje do FT nie czuje się, że poniekąd nie mogę czerpać wiedzy od HFT.
Przeglądając YT natrafiłem na dość fajne filmiki pod tytułem ABC HFT w języku angielskim, ale są tam między innymi pokazane postawy strzeleckie itp.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...rx518ZiW1_

PS dla nieznających angielski:
Czy to jakaś tragedia, że po angielsku? sądzę, że nie Smile okazja aby się pouczyć jeśli ktoś ma problemy, ale istnieje lekkie oszustwo Wink
Na pasku gdzie jest mechanizm zębatkowy(zębatka) obok powinno pojawić się też jakby karta papiery i jak najdziemy na to pojawisię "notatka", że to jest opcja napisów
jak klikniemy to powinny się pojawić napisy po angielsku, jeśli i z tym ktoś ma problemy to wtedy klikamy w ustawienia(zębatka) następnie w tłumaczenie i wybieramy napisy z tłumaczniem.

Ten post skriptum postanowiłem dopisać, bo dużo osób nie znających angielskiego(z różnych przyczyn i nie chcę dociekać dlaczego Smile ) zawsze odrzuca takie posty i wiadomości, a to dość często błąd i postanowiłem to dopisać aby było im łatwiej.

Sądzę, że dla początkujących to może być dobra porada Wink
Jeśli to złe miejsce to proszę o przerzucenie w lepsze Smile
Odpowiedz
#2
Kilkakrotnie spotkaliśmy się z Richardem na zawodach w kraju i poza granicami.
Robi fajną robotę tymi filmikami Smile
Odpowiedz
#3
Z Rogerem Smile
Odpowiedz
#4
Cytat:Kilkakrotnie spotkaliśmy się z Richardem na zawodach w kraju i poza granicami.

... łojąc Mu niemiłosiernie tyłek Wink a poważnie: ma facet talent pedagogiczny, wykłada wszystko prosto i zrozumiale
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości