Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legalizacja butli oraz kartuszy.
#1
Witam kolegów,

Przybywam z pytaniem, które może zdawać się bez sensu, ale dla mnie jednak ma.
Czy możemy startować w zawodach FT/HFT bez legalnego kartusza oraz butli pod pcp.
Drugie pytanie to czy można i gdzie legalizować podzespoły? Pytam o okolice Wrocławia.
Odpowiedz
#2
Kartusz musisz kupić nowy . Co do zawodów powiem szczerze , ze nie wiem jakoś się nad tym nigdy nie zastanawiałem .
Odpowiedz
#3
Butle sprawdzą i zalegalizuja w oklicach Korony (nazwy ulicy nie pamiętam sprawdzisz w necie) Kartusz to Twoja odpowiedzialnosc i nie widziałem żeby ktoś to sprawdzał na zawodach
Odpowiedz
#4
Wg. dozoru technicznego kartusze w Polsce nie podlegają legalizacji (był taki temat na 'beżowym') - za mała pojemność.
Odpowiedz
#5
No właśnie był temat na "beżowym", ale z 2010 roku czyli 9 lat minęło od tematu i też pytam czy na zawodach też jakoś to sprawdzają/przestrzegają? Bo mam dobry i myślałem, że będę musiał kupić obowiązkowo nowy, bo na zawodach sprawdząją. Na "beżowym", ktoś wspomniał, że na zawody musimy mieć zalegalizowane wszystko stąd wpytanie(w regulaminie nie znalazłem nic na ten temat).
Odpowiedz
#6
Co do butli to nabijesz i zalegalizujesz też na Starogranicznej boczna Popowickiej, ale tam pracują chyba do 14.30.
Na zawodach kartuszy i butli nikt nie sprawdza. Przynajmniej nie widziałem i nie słyszałem o takiej praktyce.
Odpowiedz
#7
Dzięki wielkie Smile
Odpowiedz
#8
Cytat:Na zawodach kartuszy i butli nikt nie sprawdza
Gwoli ścisłości bo buk wie gdzie Kolega zabłądzi: na zawodach PZSS sprawdzają
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości