Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życie w czasach zarazy
#21
Strzelaliśmy na 100 metrów. Nasze pierwsze 'koty za płoty' zaraz po kupieniu ProSporta. Przy pierwszym podejściu 'strzelaliśmy' do tarczy i za trafienia - jak się potem okazało - braliśmy rykoszety od ziemi. Nie sądziłem, że na 100 metrów opad wyniesie....120 cm.

Za drugim razem za tarczę robiła rolka papieru dł. 2 metrów. Wtedy okazało się jak wielką trzeba brać poprawkę.

[Obrazek: do_tarczy.jpg]

[Obrazek: 72.jpg]
Odpowiedz
#22
Najlepiej gdyby calem był dzwoneczek . A powracając do pytania w tych trudnych czasach trzeba trenować ............................ Cool
Odpowiedz
#23
Picie.
Bo susza
Odpowiedz
#24
Od 18.05 mają otwierać galerie handlowe, szykujta się na Mikstat!
Odpowiedz
#25
Paweł, ale super fotki...
Sam kiedyś strzelałem na 104m i muszę przyznać wchodziło Smile
Najlepsze były efekty dźwiękowe - najpierw cel zaznaczył trafienie, a dopiero po wyraźnym czasie dźwięk trafienia Smile.

Dlaczego zamieniłeś sprężynkę na dejstejta - nie wiem...
Odpowiedz
#26
Cytat:Dlaczego zamieniłeś sprężynkę na dejstejta - nie wiem...
Też nie wiem Smile a poważnie nadarzyła się okazja  i kupiłem LGM2. Moja Żona i Krzysiek mają tę samą wadę wzroku. To utrudniało mi strzelanie z nimi z jednego karabinka - kompletnie inne ustawienia. Dlatego kupiłem karabinek dla siebie a że to był 7.5 J to przypadek. Choć powie szczerze, że jeżeli miałbym do czegoś wracać to właśnie do HFT3/4.
Odpowiedz
#27
Co jest z tym beżowym... korona go dopadła Wink ???
Już od kilku dni się w ogóle nie otwiera...
Odpowiedz
#28
Bóle wieku dziecięcego, jak widziałeś upgradowali silnik i pewnie walczą z konfiguracją
Odpowiedz
#29
Na pewno kwitnie spożywka, która podwyższyła ceny.

Czy to dyskont, czy Stokrotka, czy fryzjer, wszędzie ceny delikatnie do góry.
Odpowiedz
#30
Cytat:Na pewno kwitnie spożywka, która podwyższyła ceny.


Kwitnie to minister Szumowski z bratem. Spożywka ledwie zipie - brak ludzi do pracy stąd horrendalne ceny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości