Często stajecie przed wyborem miejsca wypoczynku dla całej waszej Rodziny. Chcielibyśmy zaproponować Wam trochę nietypowy sposób spędzenia Wakacji.

Na pięknym Pogórzu Izerskim, opodal Gryfowa Śląskiego w malutkiej osadzie Zacisze, znajduje się nasze gospodarstwo agroturystyczne „Pokój i Spokój”. Powiecie: co w tym nadzwyczajnego, takich gospodarstw są w Polsce tysiące. Otóż nie…dajemy Wam trzy hektary ciszy i spokoju.

Nasze miejsce jest wyjątkowe. Zapewni Wam nie tylko odpoczynek z dala od zgiełku w zacisznym, komfortowym miejscu ale mnóstwo atrakcji. W promieniu kilku kilometrów są wspaniałe zamki Czocha, Rajsko czy Gryf w Proszówce. Wspaniały Lwówek Śląski. Parki krajobrazowe: Doliny Bobru, Rudawski z trasami rowerowymi. Do Pragi na knedliczki i piwo macie zaledwie półtorej godziny.

Dla Waszych Dzieci mamy na miejscu plac zabaw: huśtawki, piaskownice, ścieżki rowerowe, jezioro i wiele innych atrakcji. W starej stodole zaaranżowaliśmy jadalnię i miejsce wypoczynku przy kominku.

Jednak tym co nas wyróżnia spośród innych miejsc jest własny, 30-stanowiskowy tor strzelecki. Tor projektowany i ustawiany przez gospodarza Tomka Marszałka, Mistrza Polski w strzelectwie terenowym. Małżonek może tam potrenować swoje umiejętności podczas gdy Ty będziesz relaksować się w cieniu, popijając znakomitą kawę i nie martwiąc się o dzieci, zajęte zabawą.

Możecie zatem połączyć realizację pasji całej rodziny z aktywnym wypoczynkiem w kameralnych warunkach. Przez cały rok gwarantujemy spokój, ciszę i pełen relaks. Wszystkie pokoje wykończone w wyjątkowym charakterze ja przystało na niemal 150 letni dom.

Podajemy śniadania a Gospodyni piecze wspaniałe słodkości. Codziennie!!!!! Czyli: On doskonali swoje umiejętności na torze a Ty odpoczywasz w cieniu, pijąc znakomitą kawę i zajadając ciasto. Wiesz, że zaraz spalisz to wszystko na rowerze lub w zabawie z Dziećmi

 

Bliższych informacji chętnie udzielą Wam gospodarze Natalia i Tomek Marszałek
690 518 445 oraz 504 129 646 natalia@pokojispokoj.com.pl
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej http://pokojispokoj.com.pl