Witamy wszystkich w świecie gdzie śrut płynie mlekiem a figurki są polane miodem 🙂 Tak, tak dnia 23.02.2020 r. zawitaliśmy do pięknej miejscowości Bohumin(Czechy), gdzie odbyły się trzecie z pięciu spotkań Pucharu Zimowego.

Ten dzień zapadnie długo w naszej pamięci i jeszcze długi czas będziemy omawiali te zawody. A dzień się zaczął bardzo ciekawie. Po wyjściu z hotelu nieopodal naszej docelowej miejscowości przywitał nas piękny, chodź dość wietrzny dzień.

Na samym miejscu do zawodów stanęli nasi reprezentaci. Przedstawiciele DGST Beaver: Sławomir Opiela(pierwszy od lewej), Marcin Markisz(drugi od prawej), Tomasz Marszałek(pierwszy od prawej) oraz strzelec z Dolnego Śląska Maciej Fałkowski(drugi od lewej).

Sam tor podzielony był na dwie części. Pierwsza część to fragment fabryki JSB

A druga część toru strzeleckiego to akwen wodny tuż przed samą fabryką JSB.

Grupa DGST Beaver jest grupą gdzie najważniejsze jest aby strzelać i przy tym dobrze się bawić. Na pierwszym miejscu stoją ludzie i dlatego pomimo walki o jak najlepsze wyniki Marcin także sprawował opiekę i doglądał nowego strzelca Macieja i starał się dawać dobre rady.

Oraz samemu dawać dobry przykład 🙂

Przykład, przykładami, ale podczas tych zawodów to wszystkie oczy były jednak skierowane głównie w kierunku naszych sprężyniaży, którzy w pięknym stylu pokazali klasę samą w sobie.

Przepięknym wynikiem może się pochwalić Tomasz, który tego dnia wystrzelał 59/60 punktów i tym samym bardzo daleko odstawił wszystkich rywali nie dając im szans, Lecz jednak to nie koniec atrakcji z tego zaskakującego dnia, ponieważ następny na podium był nasz reprezentant Sławomir, który także pokazał klasę zdobywając 52 / 60 punktów.

Czy to koniec atrakcji? Ależ oczywiście, że NIE!

Do zacnego grona medalowych chłopaków dołączył Marcin, lecz niestety on musiał wywalczyć swoje trzecie miejsce dopiero po dogrywce.

I tak oto dobiega koniec zawodów, które pomimo zimy oraz deszczu, który nas złapał po samych zawodach mamy super nastroje jak można zobaczyć po minach naszych reprezentantów.

I oto koniec naszej przygody w fabryce JSB w Bohuminie. Widzimy się na 4 zawodach z 5 pucharu zimowego, a odbędą się w Mikstacie dnia 08.03.2020 r.. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, ponieważ będą one organizowane przez naszą grupę.


Wyniki:

FT

 1. Paweł Świtkowski
 2. Grzegorz Grabowski
 3. Marcin Markisz

HFT1

 1. Dariusz Kida
 2. Gerard Cebula
 3. Miroslav Trudič

HFT2

 1. Tomasz Marszałek
 2. Sławomir Opiela
 3. Sławomir Wiśniewski

JUNIOR

 1. Adam Korabecny

Drużyny

 1. JURA Team Kolba.pl
 2. DGST Beaver
 3. Kraków/e-Tawerna

Wyniki

Zdjęcia

Fotki Unkas