Strefa Beaver

Pełna wersja: Jaki karabinek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich.Proszę o opinie w sprawie zakupu karabinka myślę o AirMaster Punischer lub Hatsan AT44-10.Ewentualnie jakieś propozycje tak do 1700 zł max.Mam ograniczony budżet a jeszcze lupka itp.Będę wdzięczny za wszystkie porady.Poczytałem trochę o tych karabinkach i wydaje mi się że jak na początek powinny wystarczyć. Z góry dziękuję za opinie nawet te stawiające mnie do pionu.Pozdrowienia dla wszystkich Beaverów ich rodzin od mojej małżonki oraz mojej skromnej osoby.
Nie śmiem proponować cokolwiek, ale do czego Ci ten karabinek?
Jeżeli do hft, proponuję wejść na jakiekolwiek wyniki zawodów i sprawdzić czy te Twoje typy występują.
Ja tak bym zrobił Smile
(05-11-2016, 04:08)AJU napisał(a): [ -> ]Nie śmiem proponować cokolwiek, ale do czego Ci ten karabinek?
Jeżeli do hft, proponuję wejść na jakiekolwiek wyniki zawodów i sprawdzić czy te Twoje typy występują.
Ja tak bym zrobił Smile
Obawiam się że nikt z tego co czytałem te karabinki zostały zrobione lub poprawione w 2015r.
1700 na pcp to raczej lipa. Poszukaj lepiej jakiejś promocji na air arms s200 będziesz dużo bardziej zadowolony.
Lub używane aa s400.. na beżowym się trafiają. .
(05-11-2016, 05:42)YAQB napisał(a): [ -> ]Lub używane aa s400.. na beżowym się trafiają. .

Zdecydowanie! Marek dobrze mówi.

Pozdrowienia (dla małżonki także)
Tup ten http://www.artbron.pl/index.php?a=opis&k=4&kt=&id=1028 strzelałeś i wystrzelałeś b. dobry wynik . Pytanie nowy czy używany ? ja kupił bym nowy  dlaczego ? bo nikt w nim nie grzebał  . Następny karabin będzie droższy Wink
Dlatego trzeba zminimalizować koszt "pierwszego" karabinka Smile
Pierwszy zawsze jest na zachęte..
Pierwszy nigdy nie jest ostatnim Smile
Dzięki za pozdrowienia Smile
W wyborze karabinka to ci raczej nie pomogę. Za to dam jedną radę. Cokolwiek byś kupił za wspomnianą kwotę (z PCP...pamiętaj jeszcze o powietrzu), to pisz się na FT (jeśli chcesz czasem stanąć na pudle lub dostać dyplom). Wink
Jeśli chodzi o wymianę życzliwości to też Was serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za "wkupne" plus zaangażowanie. Smile
P.S. Ani też (jak zwykle) bardzo dziękuję za "mokrą trawkę" i Damianowi za ratunek w czasie "suszy". Angel
Dziękuję za wszystkie opinie i sugestie strzelałem z AA S 400 pasował mi więc dozbieram kasę i kupię tym bardziej że jestem uziemiony dłuższy czas mam kontuzję kolana więc trochę posiedzę w domu i zaoszczędzę na piwie  Wink .Na zawodach raczej nie będę chyba że się coś poprawi to może jako obserwator.Jeszcze raz dziękuję. Smile
Stron: 1 2