Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki karabinek
#1
Witam wszystkich.Proszę o opinie w sprawie zakupu karabinka myślę o AirMaster Punischer lub Hatsan AT44-10.Ewentualnie jakieś propozycje tak do 1700 zł max.Mam ograniczony budżet a jeszcze lupka itp.Będę wdzięczny za wszystkie porady.Poczytałem trochę o tych karabinkach i wydaje mi się że jak na początek powinny wystarczyć. Z góry dziękuję za opinie nawet te stawiające mnie do pionu.Pozdrowienia dla wszystkich Beaverów ich rodzin od mojej małżonki oraz mojej skromnej osoby.
Odpowiedz
#2
Nie śmiem proponować cokolwiek, ale do czego Ci ten karabinek?
Jeżeli do hft, proponuję wejść na jakiekolwiek wyniki zawodów i sprawdzić czy te Twoje typy występują.
Ja tak bym zrobił Smile
Odpowiedz
#3
(05-11-2016, 04:08)AJU napisał(a): Nie śmiem proponować cokolwiek, ale do czego Ci ten karabinek?
Jeżeli do hft, proponuję wejść na jakiekolwiek wyniki zawodów i sprawdzić czy te Twoje typy występują.
Ja tak bym zrobił Smile
Obawiam się że nikt z tego co czytałem te karabinki zostały zrobione lub poprawione w 2015r.
Odpowiedz
#4
1700 na pcp to raczej lipa. Poszukaj lepiej jakiejś promocji na air arms s200 będziesz dużo bardziej zadowolony.
Odpowiedz
#5
Lub używane aa s400.. na beżowym się trafiają. .
Odpowiedz
#6
(05-11-2016, 05:42)YAQB napisał(a): Lub używane aa s400.. na beżowym się trafiają. .

Zdecydowanie! Marek dobrze mówi.

Pozdrowienia (dla małżonki także)
Odpowiedz
#7
Tup ten http://www.artbron.pl/index.php?a=opis&k=4&kt=&id=1028 strzelałeś i wystrzelałeś b. dobry wynik . Pytanie nowy czy używany ? ja kupił bym nowy  dlaczego ? bo nikt w nim nie grzebał  . Następny karabin będzie droższy Wink
Odpowiedz
#8
Dlatego trzeba zminimalizować koszt "pierwszego" karabinka Smile
Pierwszy zawsze jest na zachęte..
Pierwszy nigdy nie jest ostatnim Smile
Dzięki za pozdrowienia Smile
Odpowiedz
#9
W wyborze karabinka to ci raczej nie pomogę. Za to dam jedną radę. Cokolwiek byś kupił za wspomnianą kwotę (z PCP...pamiętaj jeszcze o powietrzu), to pisz się na FT (jeśli chcesz czasem stanąć na pudle lub dostać dyplom). Wink
Jeśli chodzi o wymianę życzliwości to też Was serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za "wkupne" plus zaangażowanie. Smile
P.S. Ani też (jak zwykle) bardzo dziękuję za "mokrą trawkę" i Damianowi za ratunek w czasie "suszy". Angel
Odpowiedz
#10
Dziękuję za wszystkie opinie i sugestie strzelałem z AA S 400 pasował mi więc dozbieram kasę i kupię tym bardziej że jestem uziemiony dłuższy czas mam kontuzję kolana więc trochę posiedzę w domu i zaoszczędzę na piwie  Wink .Na zawodach raczej nie będę chyba że się coś poprawi to może jako obserwator.Jeszcze raz dziękuję. Smile
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Karabinek dla juniora. T83 15 11,349 05-11-2018, 01:00
Ostatni post: T83
  Kuferek na karabinek AJU 1 2,241 08-10-2016, 08:25
Ostatni post: yamrt
  Jaki tubus lunety lepszy? Brandon 18 11,429 03-13-2016, 10:52
Ostatni post: Safari
  jaki montaz do Burka? T83 21 12,675 01-18-2016, 04:53
Ostatni post: T83

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości