Strefa Beaver

Pełna wersja: Czy jest na sali weterynarz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Koleżanki i koledzy, potrzebuję pomocy medycznej, lub chociaż wsparcia psychicznego...
Po rocznej przerwie, wczoraj zachciało mi się za piłką biegać, wszystko w trakcie i po meczu fizycznie ok.
Znaczy się zmęczenie jak zazwyczaj (na meczach zazwyczaj daję z siebie wszystko, z różnym rezultatem...)
Niestety dziś ledwo z wyra wstałem... Leżeć trudno, siedzieć też, wisieć nie próbowałem.
Chodzę złamany w pół - wyprostować się do końca nie mogę - czuję że to odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
Na domiar złego, palce prawej dłoni drętwieją Sad
Będę żył, czy to już raczej bliski koniec swieczka ?
Po całym dniu, wydaje się że jest nieco lepiej...
Macie prócz okładu z młodych piersi (sprawdziłem 38 letnie - nie działają Smile ) jakiś inny sposób na te dolegliwości? 

Jak ja będę strzelał  Cry ?
Inne 38 gorące, ja też już wiem, że letnie nie działają.
Toż Ty osioł jesteś więc porada powinna być weterynarzaBig Grin
Przyzwyczajaj się bo to już tak będzie.
Ale słowo dobre też mam - kiedyś to przejdzie. Tongue Zakładam, że do soboty będzie git.
Jako zawodowiec powinienem pomyśleć..."Jess! Jednego mniej!". Ale, że jestem amatorem to szukaj "końskiej maści" i smaruj gdzie boli. A jak możesz się przemieszczać i masz kasę to wygoogluj sobie "Kopyś" we Wrocławiu (chyba przyjmuje na ul. Pierwiosnkowej?). Zapewniam że wyjdziesz inny! (może bardziej zgięty? Smile )
P.S. Cycków nie udostępniam! Angry
Wez Opokan ! Ja przed trudnym kumite biore dwie tabletki i zapominam o bolu kolan ... Sorry za brak polskich liter....
Nic nie powiem ale zamiana HFT na piłkę kopaną to nie jest dobra .................... Ty wiesz Ty wiesz . Wink
Nic nie poradzę ale wszystko ale wszystko kojarzy mi się z dobrą ............... .
Będzie dobrze chyba że będziesz miał to samo co kuzyn mojej ciotki ze strony matki wujka Teodora a tego Ci nie życzę .  Confused
Panowie na zakwasy najlepsza jest poczciwa zwykła witamina C w dużych ilościach najlepiej C 1000 do rozpuszczania co trzy godziny szklanka spraktykowane działa.
http://www.wadam.pl/
Olejek z dziurawca naprawdę rewelacja. Zrobisz kuracje jedna butelka 50zl i tyle starczy na kuracje.
To leczy a nie kamufluje ból na jakiś czas.
Zaufaj miałem chyba w moim sporcie każda możliwa kontuzję.
Rozumiem, że to porady na przyszłość. Przed ostatnimi zawodami 3 razy przyjąłem zastrzyk i brykałem przy rozstawianiu toru jak koziołek Wink
Ja bym olał wszystkie specyfiki i medykamenty. Może bym nie wstał, ale wolałbym okład z...piersi! (nie kurczaka) Angel
Stron: 1 2