Strefa Beaver

Pełna wersja: VI zawody Pucharu DGST LOK Beaver - 13.11.2016r. Mikstat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: logo.png]

Zapraszamy na szóste (kończące nasz tegoroczny puchar) zawody z cyklu 
Puchar DGST LOK Beaver 2016.


Odbędą się one 13.11.2016r. w Ośrodku Mikstat-Las w Mikstacie
51°31'15.0"N 17°55'01.3"E       DOJAZD


Harmonogram zawodów:


8:30 Otwarcie Zero Range
9:00 Otwarcie biura zawodów.
9:45 Odprawa zawodników
10:00 Start zawodów
14:00 Przewidywane zakończenie zawodów oraz wręczenie dyplomów


Zawody będą zorganizowane według regulaminu klick.
Opłata za udział w zawodach wynosi 20 zł od uczestnika, piknikowcy i juniorzy mają darmowy wstęp.
Zgłoszenia proszę dokonywać w formularzu poniżej, oczywiście w ostateczności na miejscu też można się zapisać.
W sobotę 12.11.2016r. rozegrany zostanie PP - ZAPRASZAMY, emocje gwarantowane Smile


(kolorem zielonym oznaczone zaksięgowane wpłaty)

Zgłoszenia uczestników zawierające nocleg lub opcje żywieniowe przyjmowane będą do 08.11.2016r.
Zgłoszenia będą ważne o ile opłata za w/w opcje wpłynie na konto nie później niż 09.11.2016r.

Dane do wpłat:
Numer konta: Dariusz Szymanowski 88 1090 2112 0000 0001 2601 3395
W tytule przelewu należy dopisać "darowizna na rzecz organizacji zawodów" oraz za co jest uiszczana opłata np:
Damian Orzoł - wpisowe + Nocleg ze śniadaniem + obiad jednodaniowy = 105zł
Dobra ale ......... ten facet z białego dużego busa czyli triumfator dwóch kolejnych edycji pucharu musi wnieść dwa czteropaki do puli .
Sie wygrało trzeba było oszczędzać trudne czasy przed nami . A Ty sam w domu przy kominku całość nie podzieliwszy się z kolegami wypiłeś .
Kolego taka jest cena sukcesu .
optymista ;-)
Przypominamy o upływającym dzisiaj terminie wpłat za wyżywienie i nocleg.
To jeszcze przypomnijcie o której godzinie rozpoczyna się Puchar Piwny ? Nie chciałbym się spóźnić :-)
Znając życie, PP rozpoczniemy chwilę po 15.00
W razie czego zaczekamy Smile
Mam jedno pytanie. Gdzie w formularzu zgłoszeniowym jest opcja "Obiad jednodaniowy" ? Ja nie widzę  Big Grin A jest kilka zapotrzebowań właśnie na taką opcję. W Mikstacie jest po prostu obiad. 
UWAGA !!! Zwrotów kasy nie przewidujemy  Cool  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Nie ma obiadu jednodaniowego.
Z doświadczenia wiem, że wystarczy się trochę spóźnić i pozostaje tylko 1 danie (ostatnie Jeziorki Smile )
(11-09-2016, 07:33)AJU napisał(a): [ -> ]Z doświadczenia wiem, że wystarczy się trochę spóźnić i pozostaje tylko 1 danie (ostatnie Jeziorki Smile )

W Mikstacie jest jedna cena za obiad. Od Ciebie zależy czy zjesz jedno czy dwa dania. Tam zupa podawana jest w wazach. Tylko 2 danie jest "limitowane"  Big Grin
Mój post to oczywiście żart. Ale faktycznie w Mikstacie nie ma podziału na obiady jedno- czy dwu- daniowe.
Stron: 1 2 3 4 5