Strefa Beaver

Pełna wersja: Zakończenie Pucharu Zimowego 2017, Łazy (Zalew) - 12.03.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Ot szczęściarze, ja dopiero do domu wróciłem Sad
Jak tu strzelać, jak tu żyć? TX dziś od Dębowego dotarł ale nic poza rozpakowaniem nie zrobiłem, może Wy będziecie na zawodach pykać a ja u siebie w "Laosie".
Raz jeszcze powodzenia.
Karabin masz odszykowany, tylko się cieszyć.
Rozumiem, że w weekend na leśną strzelnicę jedziesz...
(03-09-2017, 10:13)AJU napisał(a): [ -> ]Rozumiem, że w weekend na leśną strzelnicę jedziesz...

Tak planuję, ale zobaczymy co życie pokaże.
Patrzcie go jaki niewzruszony. Nowy karabinek a on życie pokaże. Jak wytrzymasz i chociaż z balkonu nie strzelisz to jesteś kozak
Smile - pewno przypuszczacie jak reagują moje dziewczyny, jak w domu przez chrono strzelam...
(03-10-2017, 10:34)T83 napisał(a): [ -> ]Patrzcie go jaki niewzruszony. Nowy karabinek a on życie pokaże. Jak wytrzymasz i chociaż z balkonu nie strzelisz to jesteś kozak

Opcja balkonu odpada z różnych względów np. budynek naprzeciwko jest 10m od mojego Big Grin .
W niedzielę chciałbym podjechać na strzelnicę. Tylko u nas w łyk-end z 20 osób przyjedzie, a w takich warunkach ciężko o spokojne strzelanie. Muszę spust sobie ustawić, sprawdzić co najlepiej lata w tej lufie itd.
Trzeba było mówić ja mam mnóstwo srut ów do testów.
(03-10-2017, 12:04)T83 napisał(a): [ -> ]Trzeba było mówić ja mam mnóstwo srut ów do testów.

Dzięki, ma wszystkie podstawowe Exacta i to musi wystarczyć.
No to dobrze .
A jak wasz trening przed weekendem?
Słyszałem że wszędzie pada.
Ja idę zaraz ma magazyn postrzelać. Tak dla informacji.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7