Strefa Beaver

Pełna wersja: Zakończenie Pucharu Zimowego 2017, Łazy (Zalew) - 12.03.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Tomek, wielkie gratulacje  Smile Smile  Exclamation Exclamation
Bobry !  Big Grin
Byłem widziałem gratulowałem .
Bardo dobrze przygotowane zawody , tor ............ wiatr wiał i niech go szlaczek trafi wiatr ten oczywiście . Big Grin
Jestem zmęczony ale było świetnie .
Dziękuję wszystkim za dobre słowo a w wszegolnosci całej drużynie za świetny wspólny wynik . Każdy podczas tego cyklu dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu.
Kolejny wyjazd w świetnej atmosferze to jest to co daje mi energię na kolejne tyg do następnych zawodów oczywiście.
Panowie daliśmy dzisiaj radę BRAWO, (Tomaszu gratuluję),dziękuję całej grupie za wkład w sukces,lada chwila pefta więc pamiętajcie o treningu.
Moi drodzy - cykl Pucharu Zimowego zakończony.
Udało się znów spędzić z Wami trochę czasu, pogadać i pośmiać się - to jest to Smile
Same zawody, jak wygospodaruję chwilę - opisze na stronie głównej.
W tej chwili, wszystkim obecnym na torze Bobrzycom i Bobrom dziękuję za te lepsze i trochę gorsze wyniki.
Drużynowo udało się zdobyć te skromne procenciki więcej od konkurencji Smile - moje zaskoczenie pierwszym miejscem w generalce było wielkie Smile
Indywidualnie Marcin - b. dobry wynik i grube procenty dla drużyny tego dnia...
No i na no koniec - Tomek, pozamiatałeś samym wynikiem (100% dla drużyny) i przede wszystkim wygraną dogrywką - wiem jak ciężko się to strzela. G r a t u l a c j e !
Chłopaki i dziewczyny, daliśmy radę ! Zaskoczenie jak Nas wyczytali było nieprawdopodobne, mało z tego pamiętam przez te emocje. Dzięki za taką zimę !

https://drive.google.com/drive/folders/0...sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B4c_KJB...sp=sharing

PS. Tomek dałeś czadu, DOGRYWKA !!
Damian - ta animacja powala Smile
A i jeszcze jedno - w opublikowanych wynikach z wczorajszego dnia jest błąd - Nasz Tomek oczywiście wygrał całą dogrywkę o 1 miejsce i powinien być na miejscu 1...
Już to zgłosiłem...
Jak dobrze mieć takiego adwokata.
Super fotki dzięki Damian.
Powiem szczerze nie mogłem spać, byłem tak naładowany emocjami. Świetna zima, jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7