Strefa Beaver

Pełna wersja: MISTRZOSTWA EUROPY CHOLTICE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
My meldujemy się na miejscu ok. 19.00. Wspólna kolacja integracyjna Bobrów ? Krzysiek mówił mi o restauracji w pobliżu noclegu, inne opcje?
Przypominam o : Grupowe koszulki, kurtki, jak nas widzą tak nas piszą. Marcin lufa dla mnieSmile Sławek - pinsy, reszta Boberków- dobry humor. Kasę (korony zapewnia Orliczek). Do BOJU!!! Zróbmy TO!Smile))
Krzysiek i restauracja...pewnie stawia? Czeski tatar? Wink (nie mylić z tatarakiem!) Tongue
My z Tomkiem będziemy podobnie.
Z miłą chęcią cos zarzucę na ruszt Smile
Ja zawsze jestem glodny.
(09-28-2017, 08:23)Safari napisał(a): [ -> ]Krzysiek i restauracja...pewnie stawia? Czeski tatar? Wink (nie mylić z tatarakiem!) Tongue

Stawia Orlik  Big Grin 26 do 48 tysi koron, tyle zaproponował hehe
Sławek, jedziecie przez Lubawkę ?
No i fajnie, jeden chce obsługiwać głodnych ("z miłą chęcią zarzucę coś na ruszt"), drugi jeść ("zawsze jestem głodny"), ta para się uzupełnia, a my idziemy zwiedzać Chotlice nocą...(co znaczy Chotlice?) Shy
(09-28-2017, 08:42)Safari napisał(a): [ -> ]...(co znaczy Chotlice?) Shy

Choltice , nie wiem  Angel
(09-28-2017, 08:38)Rsindbad napisał(a): [ -> ]
(09-28-2017, 08:23)Safari napisał(a): [ -> ]Krzysiek i restauracja...pewnie stawia? Czeski tatar? Wink (nie mylić z tatarakiem!) Tongue

Stawia Orlik  Big Grin 26 do 48 tysi koron, tyle zaproponował hehe
Sławek, jedziecie przez Lubawkę ?
Jedziemy prawie przez Kamienną Górę - mamy prostą ale wolną trasę...
Może się spotkamy, polecimy w konwoju Big Grin Szukaj na trasie Peugeota z logo Beaverów.
I przez Lubawkę Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11