Strefa Beaver

Pełna wersja: MISTRZOSTWA EUROPY CHOLTICE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Danusi i Sławkowi gratulowałem w Cholticach Smile Dziękuję Wszystkim Bobrom!
Dzisiaj Nasz champion był połamany-chory. Aż strach pomyśleć co by było gdyby był zdrowy...(ograłby samego siebie), a tak mu wyszedł mały Brexit. Wink Brawa i gratulacje dla Danusi!
Drogie Bobry, to był wspaniały wypad.
Cieszy fakt, że prócz pucharków po zawodach wyszliśmy z czymś dodatkowym - mocno dodanym...
Każdy z nas wyszedł z tej imprezy z nową porcją nauki i doświadczeń.
Prawie komplet naszej grupy na ME świadczy o dużym zaangażowaniu i pasji której wspólnie sie oddajemy.
Czas wspólnie z Wami spędzony jest bezcenny. Jestem pewien, że bez Waszego wsparcia mój wynik byłby mierny. Fajnie mieć taką paczkę przyjaciół!
Wyniki. Oczywiste gratki dla Danusi ale pamietajmy, że Tomek T83 wystrzelał w sprężynach najlepszy niedzielny wynik (bez 5!), Darek i Ania w drugim dniu - rewelacja, a Safari w klasyfikacji ogólnej przeskoczył Majechę!
Super!

P.s. Szkoda że Damiana w drugi dzień zabrakło - pierwszy dzień gwarantował mu walkę o bardzo wysokie miejsce.
Panie Panowie GRATULUJEMY  Big Grin .Tobie Sławku mistrza, Danusi wicemistrza,a reszcie drużyny osiągniętych wyników choć nie znam szczegółów.Zawsze wierzyłem że drzemie w was moc.Teraz mogę z całą premedytacją mówić że uczę się od mistrzów Smile .Jeszcze raz Gratulacje.
Gratuluję jeszcze raz ukoronowanym, byliście fantastyczni jak i całej grupie za walkę i wspólne zaliczenie tak fantastycznej imprezy .
DGST BEAVER!!!!!!!!
Na szczęście nie było koronacji więc...Sławkowi korona z głowy nie spadnie jak da się czasem opykać. Wink
Danuto -Gratulacje za miejsce na podium!
Sławek-Super Gratulacje za Twój wyczyn.
Było to widać już od kilku zawodów w jakim kierunku zmierzasz.Po pierwszym dniu jak zobaczyłem Twój wynik, najwyższy i jeszcze z taką przewagą do drugiego wyniku,to było wiadomo że jest dobrze.Na drugi dzień potwierdzenie i to że psychicznie dałeś radę.
Macie super grupę,wspierającą się wzajemnie.
Damian-szkoda że nie mogłeś zostać do końca.
Sławek raz jeszcze dzięki że mogliśmy na takiej imprezie, dzięki Tobie usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego.
Pozdrowienia dla Wszystkich.
Jacek - dziękujemy Smile

(10-01-2017, 09:12)MarcinMM napisał(a): [ -> ]Anna Machowicz 6 miejsce i Tomasz Marszałek 5 miejsce ,gratulacje za dobre wyniki ,Tomasz w drugi dzień 54 punkty BRAWO.

Należy poprawić - nasz Tomek ex aequo na 4.
Witaj AJU.
Sławku dziękuję za dobre słowo ale to ja powinienem tobie gratulować co teraz czynię.
To twój wynik budzi szacunek.
Danusiu.
Gratulacje.
Pozdrawiam.
Eugeniusz.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11