Strefa Beaver

Pełna wersja: Zapraszamy na Mistrzostwa Dolnego Śląska 2017 !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Dziękujemy wszystkim za przyjazd, to Wy jesteście współodpowiedzialni za wspaniały klimat tegorocznego MDŚ2017 !

Wyniki szczegółowe na razie udało mi się zrobić tylko z niedzieli i tylko klasyfikacja indywidualna, około czwartku będą wszystkie, niestety praca nie pozwoli mi szybciej tego zrobić.

MDŚ - niedziela, indywidualne
To że będzie to super impreza, to nie było żadnych wątpliwości. Jedyne obawy jakie miałem to jaka będzie pogoda?Ale nawet jeśli by padał deszcz i tak bym przyjechał.
Tor na wszelki sposób utrudniony,pofalowanie terenu no i te gałęzie,gałązki,gałązeczki,gałązeczkunie i na koniec jeszcze krzaczki jagód wystające ze ściółki jak igły z kaktusa.
W moich oczach jesteście bardzo prężną,zwartą grupą stanowiącą przykład dla innych.Raz jeszcze - Dzięki.
P.S Sławek - będę Cię miał na oku Na P.P. :-)
Gratulacje dla zwycięzców jesteście wielcy ! ponoć łatwo nie było Cool ze zdziwieniem dziś oglądam szczegółową rozpiskę toru .
W mojej ocenie para figurek na sosnach , słyszałem różne nazwy tego stanowiska i nie będę cytował tych nazw ....... bo nie  Wink uważam za najlepsze stanowisko jakie widziałem w tym roku i zapamiętam je na długo .
Mówisz Krzysiu o tych 'maluchach' w narożniku, którego dalszą strzelało się przez widełki ? Dla mnie nr 1 to 32. Każdego dnia słyszałem ciekawe oceny odległości: od 25 do 40 metrów....
Udało mi się skończyć wyniki:

MDŚ2017
(05-02-2017, 12:01)pilot68 napisał(a): [ -> ](...)
P.S Sławek - będę Cię miał na oku Na P.P. :-)

Jacku - ja Ciebie też Wink
Stron: 1 2 3 4 5